Ken Block zostaje człowiekiem Audi

Ciekawy transfer ludzki w motoryzacyjnym świecie. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych kierowców – Ken Block – trafia do stajni Audi i będzie jej ambasadorem. Co z gymkhaną?

Jeśli Pan Ken Block nic wam nie mówi, to słabo śledzicie motoryzacyjne filmy w sieci. To wspaniały kierowca, który zasłynął z perfekcyjnego prowadzenia i świetnych produkcji filmowych pod social media. Gymkhana na pewno coś wam mówi!

Ken zazwyczaj jeździł różnymi Fordami (prawie 11 lat) i to w nich pokazywał swoje umiejętności. To oczywiście też zawodowy kierowca startujący w wielu zawodach (rallycross, rajdy etc.). Od teraz pojawi się w autach z pierścieniami na masce i myślę, że efektem będą naprawdę kozackie ujęcia i filmy! Nie mogę się już doczekać.

Na początek Ken bawił się Audi E-tron GT, ale nie mamy jeszcze dostępu do tych przejazdów!

Brawo Audi – mądry ruch

Źródło: Audi

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: