Musisz to obejrzeć – Gymkhana TEN

Możesz nie lubić Forda oraz uważać, że Amerykanie nigdy nie byli dobrymi kierowcami. Jeśli jednak kochasz motoryzację na pewno znasz serię Gymkhana. Kolejny odcinek serii wciągnie Cię na następne 20 minut.

Kena Blocka nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten utalentowany zawodnik motorsportu pojawia się w najlepszych produkcjach filmowych, programach telewizyjnych oraz rządzi na Youtube. Kocha sporty ekstremalne i samochody, a od wielu lat też Forda.

To chyba najlepsza rzecz pod względem marketingowym, która mogła się tej marce przytrafić. Od lat filmy z serii Gymkhana biją rekordy popularności, a każdy kolejny odcinek przekracza granicę.

Tak też jest w tym roku – 5 lokacji, 5 samochodów i genialna precyzja prowadzenia – nie ma co owijać w bawełnę – trzeba to zobaczyć.

Prawda, że Hoonigan znowu dał radę? W końcu dopieszczony Mustang z  1965 roku z 6,7-litrowym V8 (ledwie 1400 KM), rajdowa Fiesta WRC (marne 380 KM), kultowy Escort Cosworth podniesiony do mocy 645 KM, Focus RS z 2017 i mocą 650 KM, a także niesamowity pickup F150 z V6 i 914 KM wraz z kierowcą zrobiły niesamowite show.

I to bez grama muzyki… Sam dźwięk silników – poezja! Już czekam na kolejny odcinek…

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: