Inchcape Motor zwycięża konkurs Excellence in Sales 2016

Dzięki temu może powalczyć o miano najlepszego salonu BMW w Europie.

Warszawski oddział BMW Inchcape Motor, został zwycięzcą w polskiej edycji konkursu Excellence in Sales 2016 w trzech kategoriach. To kolejny sukces prestiżowego salonu, należącego do międzynarodowej sieci Inchcape. Następny etap to konkurencja na poziomie europejskim. 

BMW cyklicznie przyznaje swoim najlepszym dealerom nagrody za najwyższe wyniki sprzedażowe, jakość obsługi oraz relacje z klientami. W ostatniej edycji „Excellence in Sales 2016” Inchcape Motor Warszawa, będący partnerem BMW i MINI na polskim rynku od 2004 roku, uhonorowany został w trzech kategoriach:

  • Best dealer in BMW i / iPerformance – dla najlepszego dealera samochodów z serii „i”, czyli elektrycznych i3 oraz hybrydowych i8.
  • Best dealer in Conquest and Loyalty – dla najlepszego dealera w zakresie utrzymywania relacji z klientami.
  • Best dealer in Customer Care – dla najlepszego dealera pod względem obsługi i satysfakcji klientów.

 

Dzięki zwycięstwu w danych kategoriach „Excellence in Sales” BMW Inchcape Warszawa, stanie do rywalizacji z innymi europejskimi salonami o tytuł najlepszego dealera na poziomie Regionów.

Wysokie oceny BMW Inchcape są wynikiem długoterminowej strategii brytyjskiego koncernu, który działa na 29 rynkach, reprezentując 25 marek motoryzacyjnych na świecie. W ślad za innymi rynkami, w Polsce wprowadzony został system jakości obsługi klienta składający się m.in. z programu jazd próbnych „Wybierz Własną Drogę’’, bezpłatna weryfikacja stanu bezpieczeństwa samochodu przy każdej wizycie serwisowej klienta czy usługa ,,Door to Door”, polegającej na odbiorze, naprawie i dostarczeniu samochodu pod wskazany przez klienta adres.

 

MSlomkowski Inchcape

 

– Inchcape w każdym aspekcie działania – zarówno w osiąganych wynikach jak i zakresie procesów i standardów – należy do niekwestionowanych liderów w sieci dealerskiej BMW i MINI w Polsce. Cieszymy się, że zarówno klienci jak i BMW dostrzegają oraz doceniają nasze starania, czego dowodem są liczne nagrody zdobywane przez salony Inchcape  – mówi Marcin Słomkowski, prezes Inchcape Motor Polska.

Inchcape Motor to prestiżowa sieć dealerska działająca w 29 krajach i zatrudniająca ponad 15000 pracowników. W skali globalnej firma prowadzi 300 salonów. Od swojego debiutu na polskim rynku, blisko 13 lat temu, marka Inchcape wielokrotnie była honorowana tytułami branżowymi. Inchcape Polska to 7-krotny dealer roku BMW, 3-krotny dealer roku MINI oraz najlepszy dealer BMW Motorrad roku 2016. Ponad to, wrocławski salon BMW Inchcape Motor znalazł się w 2015 roku na czele listy najlepszych salonów samochodowych w Polsce, wg badania przeprowadzonego przez firmę International Service Check (ISC).

 

źródło: Inchape Motor / materiał partnera

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: