10 pytań do… Iwona Blecharczyk Trucking Girl

Kto z nas nie chciał przejechać się wielką ciężarówką? Ona robi to na co dzień i przyznacie, że to dość zaskakujące zajęcie dla filigranowej blondynki? Dziś “10 pytań do…” Iwony Blecharczyk, jednej z polskich Trucking Girl.

 

Jeśli dalej wątpicie w damskie umiejętności prowadzenia samochodów, to wystarczy spojrzeć czym zajmuje się Iwona. Widząc ładunki, jakie przewozi mam serce w gardle i w życiu nie zasiadłbym za sterami jej zestawu. Dla niej to jednak chleb powszedni, bo w szoferce spędza sporo swojego czasu, a przy tym zwiedza wiele zakątków świata. Nie wierzycie? Sprawdźcie jej FB!

 

1. Jakie było Twoje pierwsze auto?

Pierwsze auto jakim jeździłam był tzw. ‘okular’ i należało do moich rodziców. 

 

2. Jakie auto byś kupiła, gdyby nie ograniczały Cię środki finansowe?

Zapewne byłby to Dodge Challanger z 1969r.

 

3. Czy chciałaś kiedyś zaimponować samochodem?

Pewnie tak, ale musiałam wtedy mieć 18lat :d Teraz jakoś nie kieruję się tym, by zaimponować innym, ale by zadowolić siebie.

 

4. Jakiego auta nie życzyłabyś nawet wrogowi?

Różowego, z doklejonymi do świateł rzęsami :D

 

15873178 1187857404631966 6454166670182893071 n

 

5. Czym jeździsz na co dzień i dlaczego?

Scanią z 60m śmigłem. Taką mam pracę ;) A do pracy jeżdżę VW Passatem, które kupiłam z dnia na dzień, gdy zmieniałam pracę i potrzebowałam czegokolwiek na dojazd do pracy. Szczerze powiedziawszy, to porostu wzięłam co było bo potrzebowałam na już. 

 

6. Czy masz na koncie jakieś punkty karne?

0, ale lepiej się tym nie chwalić, bo jeszcze coś wpadnie. W życiu dostałam chyba 4 mandaty, wszystkie oczywiście za prędkość.

 

7. Który z motoryzacyjnych mitów jest Twoim ulubionym?

Ten, że mężczyźni są lepszymi kierowcami ;)

 

8. Najciekawsza anegdota z trasy?

Kiedyś na lotnisku w Amsterdamie załadowałam dwie palety żywych pszczół. Miałam je zawieźć na inne lotnisko z której miały odlecieć do Ameryki południowej. Były uśpione, ale i tak każdy się bał włożyć palca w otwory w pudełku.

14446137 1087822404635467 7698874322513215520 n

 

9. Gdyby nie trucking to…

Nic. Nie ma innej dziedziny, w której czuje się jak ryba w wodzie. Jest jeszcze szycie, ale to nie jest coś, z czego chciałbym żyć. Raczej dodatkowa pasja.

 

10. Osobówka czy ciężarówka?

Zdecydowanie ciężarówka 

 

I dodatkowe pytanie:

Dlaczego młoda dziewczyna postanowiła pracować jako zawodowy kierowca?

Jakie to ma znaczenie czy to młoda dziewczyna czy młody chłopak zostaje kierowcą? Po prostu zrobiłam to, co chciałam zrobić nie bacząc na stereotypy.

 

Przyznacie, że Iwona ma ciekawą pracę? Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam do obserwowania również jej instagrama.

 

Konrad Stopa

fot. Iwona Blecharczyk

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: