Dacia wyprodukuje Logana Coupe?

Rumuński producent zaistniał już w najważniejszych segmentach samochodów, ale nie pokusił się jeszcze o auta z pazurem. Chociaż Dacia raczej nie kojarzy się ze sportem, w przyszłości może się to zmienić.

Nie mamy żadnych potwierdzonych informacji na ten temat, ale niezależni styliści i graficy już działają, by przerobić Logana w bardziej przystępne sportowe ciacho. Efekty prac możecie zobaczyć poniżej.

Na pierwszy rzut oka widzimy brak tylnych drzwi, co bardzo zdynamizowało sylwetkę tego budżetowego kompaktu. Dodatkowo wizualizacje pokazują zwiększone zderzaki oraz nadkola.

%name Dacia wyprodukuje Logana Coupe?

Wygląd to jedno, ale co z silnikiem? Renault ma w swoim zanadrzu kilka ciekawych jednostek, więc pod maskę Logana Coupe mogłaby trafić choćby uturbiona 1,6 litra o mocy 200 KM, która montowana jest teraz w Clio RS.

Czy kiedyś doczekamy takiego auta? Kto wie, w końcu Dacia powoli wypełnia luki w gamie.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: