Co warto wiedzieć o marce Kamoka?

Polskie firmy z branży motoryzacyjnej mają się doskonale. Dotyczy to zwłaszcza tych podmiotów, które zajmują się produkcją i sprzedażą części samochodowych. Coraz więcej rodzimych komponentów trafia zresztą do aut, którymi jeździmy. Dlatego warto bliżej poznawać te krajowe marki. Jedną z nich jest Kamoka.

Na części samochodowe tej marki warto zwrócić szczególną uwagę ze względu na bardzo niski współczynnik reklamacji. Kamoka oferuje produkty bardzo wysokiej jakości, które spełniają wszelkie branżowe normy. To części wytrzymałe i znakomicie sprawdzające się nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych. Wysokie osiągi i dobre statystyki to efekt kilku istotnych czynników.

Jakich?

Przede wszystkim Kamoka stawia na wysoką jakość i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dotyczy to zarówno linii produkcyjnej, jak i samej oferty. Produkty Kamoka powstają przy wykorzystaniu wiedzy ekspertów branży motoryzacyjnej oraz pracowników naukowych z wyższych uczelni technicznych. Firma dba o to, aby wszystkie produkty sygnowane marką Kamoka miały odpowiednie certyfikaty, co gwarantuje zachowanie najwyższych europejskich standardów. Odpowiedź tkwi także w procesie produkcyjnym. Dzięki wysokiej precyzji i drobiazgowej kontroli jakości do klientów docierają części trwałe, w pełni sprawne i bezpieczne.

Cechą marki jest także dynamiczny rozwój. Jak wiele polskich przedsiębiorstw Kamoka doskonale wykorzystuje aktualne trendy w branży motoryzacyjnej. Firma powstała ponad piętnaście lat temu i przez ten czas już dwukrotnie zmieniała siedzibę, by lepiej odpowiadać na potrzeby rynku i kontrahentów. Obecnie znajduje się ona w Warszawie, ale firma dysponuje również znakomicie zlokalizowanymi magazynami pod Łodzią, u zbiegu autostrad A1 i A2. Dzięki temu jest w stanie realizować dostawy w błyskawiczny sposób. Dystrybutorzy w Polsce mogą liczyć na to, że części dotrą do nich już w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Ważniejsze tu jest jednak to, że Kamoka oferuje bardzo szeroki asortyment produktów. W ofercie znajduje sześć głównych grup części samochodowych, złożonych z 23 linii produktów i stale rosnącej liczby referencji. Wśród nich można znaleźć części układu hamulcowego (wszelkie czujniki, klocki i tarcze hamulcowe, szczęki, bębny), części układu napędowego (zestawy sprzęgieł, tarcze sprzęgłowe, wysprzęgliki, piasty koła, zestawy łożysk koła, przeguby napędowe, osłony przeciwpyłowe), części zawieszenia (amortyzatory, elementy ich mocowania, sprężyny zawieszenia, osłony, wahacze, tuleje metalowo-gumowe, drążki kierownicze, całe zestawy), wycieraczki (klasyczne, tylne, do ciężarówek, multiadaptery), a także chemię warsztatową i wyposażenie warsztatów.

wdg logo autobaza

Darmowe Sprawdzenie VIN

Sprawdź wypadkową przeszłość pojazduNa przykładzie marki Kamoka dostrzec można także jak duże znaczenie mają wysokie standardy obsługi i komunikacji. Firma wychodzi naprzeciw klientom, umożliwiając korzystanie ze specjalnego, przejrzystego interfejsu do składania zamówień w czasie rzeczywistym z bezpośrednim dostępem do informacji i statusu realizacji zlecenia. Klient ma także dostęp do wszelkich informacji handlowych i elektronicznego przesyłania faktur. Dzięki temu kontakt jest szybki i sprawny, a kontrahent ma pełną wiedzę o swoim zamówieniu.

Kamoka to oczywiście nie jedyna marka części samochodowych, która szybko się rozwija – zarówno na krajowym, jak i europejskim rynku. Z pewnością wyróżnia się jednak jakością produktów, a także szerokim asortymentem. Warto ją mieć na oku, bo coraz więcej użytkowników samochodów korzysta z części zamiennych sygnowanych przez tę firmę. Potrzebujesz kupić części samochodowe Gorlice? W tym serwisie znajdziesz tylko renomowanych producentów. Sprawdź!

Źródło: Kamoka / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy