O BMW Serii 8 słów kilka

Na BMW Serii 8 czekają nie tylko fani marki. W końcu limuzyna z Bawarii w wersji lekko sportowej spodoba się prawie każdemu. Mamy kilka zdjęć – zobaczcie.

 

Niestety karoseria jest w kamuflażu, ale fotki są oficjalne, ponieważ wypuszczone od producenta. Następca serii 6 wygląda zniewalająco dobrze – przynajmniej moim zdaniem. Długa maska z ogromnymi nerkami przynosi na myśl serię Z, a krótki tył ze spoilerem dodaje nadwoziu niezłego animuszu.

Wygląd to jednak rzecz gustu. 4,4-litrowe V8 z dwoma turbo zadowoli już jednak każdego. 530 Km i 750 NM to wyniki godne niemieckiej marki. Uzupełnieniem całości ma być napęd xDrive, 8-biegowy automat oraz adaptacyjne zawieszenie prosto z oddziału “M”.

 

bmw 8 series coupe first official details and photos released 39 O BMW Serii 8 słów kilka

 

Jeśli nie możecie się doczekać to BMW nie będzie nasz długo trzymać w niecierpliwości – premiera w czerwcu 2018.

 

Konrad Stopa

fot. Producent

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: