Wypożyczalnia samochodów dostawczych – 3 rzeczy, które warto wiedzieć

Wypożyczalnia samochodów dostawczych potrafi ułatwić życie w wielu sytuacjach. Auto możesz wypożyczyć zarówno na kilka dni, jak i na wiele miesięcy. Dzięki temu łatwo dopasujesz wynajem do swoich potrzeb.

  1. Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni samochodów dostawczych?
  2. Wynajem aut dostawczych Warszawa – usługa „drzwi w drzwi”
  3. Wynajem samochodów dostawczych na krótki i długi termin

Brak własnego auta odpowiedniej wielkości, awaria – jest wiele sytuacji, kiedy wypożyczenie samochodu ułatwia życie. Rezerwacja samochodu online pozwala w szybkim czasie skorzystać z samochodu. Dodatkowe usługi, takie jak dostawa auta do drzwi czy też wynajem długoterminowy pozwalają dopasować usługę do własnych potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni samochodów dostawczych?

Dolcar, czyli wypożyczalnia samochodów dostawczych w Warszawie umożliwia szybkie i proste wypożyczenie samochodu dostawczego, który ułatwi sprawny transport. Rezerwacja auta online jest bardzo prosta. Wystarczy podać datę i miejsce wynajmu oraz datę i miejsce zwrotu. Istnieje też możliwość wynajmu auta w opcji „door to door”, czyli z podstawieniem auta w wybrane miejsce na terenie Warszawy. Wypożyczalnia samochodów dostawczych umożliwia wynajem auta na krótki, średni lub długi termin. Najem krótkoterminowy to przedział 1 – 30 dni, średnioterminowy 1 – 24 miesiące, a długoterminowy 2 – 4 lata. Dzięki dużej rozpiętości czasowej można dopasować wynajem do własnych oczekiwań. W ofercie jest też szeroki wybór wyposażenia dodatkowego i pomoc profesjonalnych opiekunów. Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Jeśli potrzebujesz auta dostawczego tylko na jakiś czas lub po prostu nie chcesz kupować pojazdu, wynajem aut dostawczych w Warszawie jest idealną opcją dla Ciebie.

Wynajem aut dostawczych Warszawa – usługa „drzwi w drzwi”

Dzięki usłudze „door to door”nie musisz osobiście pojawić się w wypożyczalni, aby odebrać pojazd. Wynajem aut dostawczych w Warszawie i najbliższych okolicach umożliwia dostarczenie auta pod wskazany adres. Wystarczy dokonać rezerwacji online i podać termin oraz adres odbioru samochodu. O ustalonej porze przedstawiciel firmy dostarczy auto we wskazane miejsce. Usługa pozwala zaoszczędzić dużo czasu i zapewnia komfort. Opcja „drzwi w drzwi” jest idealna między innymi dla osób, które potrzebują pojazdu zastępczego na czas awarii auta, chcą szybko przewieźć ładunek czy też oddały auto do serwisu. To też idealna opcja dla turystów i osób, które przyjeżdżają do stolicy w celach służbowych, ponieważ auto może zostać podstawione również pod dworzec PKP, lotnisko, hotel czy też inne wybrane miejsce.

Wynajem samochodów dostawczych na krótki i długi termin

Usługa wynajmu auta powinna być jak najlepiej dopasowana do potrzeb klienta, dlatego bardzo istotna jest duża rozpiętość czasowa okresu, na jaki można wypożyczyć pojazd. Auto można wynająć zarówno na godziny czy doby, ale też na kilkadziesiąt miesięcy. Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych w Warszawie może wynosić od 1 do 30 dni. To idealna opcja w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, takich jak nagła awaria własnego auta. Z kolei wynajem długoterminowy to wypożyczenie auta nawet na 4 lata. Za użytkowanie auta pobierana jest miesięczna rata. Ta usługa cieszy się popularnością wśród firm, zarówno tych małych, jak i dużych. To idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mogą lub nie chcą kupować auta, a chcą poszerzyć flotę pojazdów. Zamiast wydawać pieniądze na zakup auta, można przeznaczyć je na rozwój firmy.

Źródło: Dolcar auto / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy