Volvo XC60 zostało odświeżone po raz pierwszy

Około 2022 roku zobaczymy nową odsłonę Volvo XC60. Szwedzi postanowili odświeżyć swój istotny w gamie model. Co się zmieniło?

Nowe XC60 po odświeżeniu zyskało nowy look na zasadzie przemodelowania zderzaków zarówno z przodu, jak i z tyłu. Zmiany nie są ogromne, ale Volvo dostosowało się do reszty gamy modelowej. Poza tym jak zwykle pojawiły się nowe kolory lakierów, felg, a także same reflektory.

We wnętrzu pojawiły się zmiany w elektronice. W dużym ekranie znajdziemy świeży system, który Volvo przygotowało z gigantem Google. Dzięki temu obsługa tych infomediów będzie naprawdę jeszcze łatwiejsza i podobna do korzystania ze smartfona.

2021 volvo xc60 2 1024x768

Pod maską zmieniła się jedynie wersja hybrydowa z wtyczką. Volvo zapowiada, że nowe XC60 plug-in przejedzie 53 kilometry na samym prądzie. Nie wiem czy te paręnaście kilometrów więcej by mnie przekonało, ale w końcu elektryczne Polestary są dobrym królikiem doświadczalnym do rozwoju tych wersji.

2021 volvo xc60 3 1024x768

Sprzedaż odświeżonego SUVa ruszy za kilka miesięcy

Konrad Stopa
fot. Volvo

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: