Problem z czarnym dymem z wydechu w dieslu?

Czarny dym z wydechu i nadmiar wody oraz wilgoci w układzie paliwowym to problemy, które dotykają większości właścicieli diesla. Istnieje jednak skuteczne rozwiązanie, które pomaga w ich zniwelowaniu. Jest nim innowacyjny dodatek do diesla.

Firma TEC-2000 wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, których dotyka problem niechcianego dymu z wydechu i wody w układzie paliwowym. Stworzyła dodatek Diesel System Cleaner, który zapobiega zarówno tym, jak i innym kłopotom związanym z dieslem.

Jak działa innowacyjny dodatek do diesla?

TEC-2000 Diesel System Cleaner zawiera składniki aktywne, które pomagają zwiększyć żywotność pompy paliwa oraz zmniejszają skutki złej smarności paliw o niskiej zawartości siarki. Zmniejszają także zużycie tłoków, pierścieni oraz wtryskiwaczy.

Preparat zawiera także silne rozpuszczalniki oraz środki czyszczące dysze wtryskiwaczy, co poprawia ostateczny kształt wtryskiwanego paliwa. Wpływa to na poprawę procesu spalania, czego efektem jest zdecydowana redukcja charakterystycznych czarnych spalin, jak również zużycia paliwa.

Oprócz tego dodatek TEC-2000 wiąże wodę i pozwala pozbyć się jej z całego systemu paliwowego pojazdu. Dzięki zastosowaniu preparatu instalacja zasilająca, przewody paliwowe, filtr oraz zbiornik paliwa zostają „osuszone” ze znajdującej się w nich wody.

Główne zalety dodatku

Jak zostało wspomniane, dodatek przede wszystkim eliminuje czarny dym z wydechu oraz usuwa wodę i wilgoć z układu paliwowego. To jednak nie wszystko. Zapobiega również osadzaniu się i wzrostowi alg w zbiorniku paliwa, a także precyzyjnie i dokładnie czyści wtryskiwacze, koryguje atomizację wtryskiwanego paliwa oraz poprawia sprawność rozruchową zimnego i gorącego silnika.

Preparat wydatnie redukuje także emisję szkodliwych spalin, poprawia kulturę pracy na biegu jałowym oraz w pełni usuwa zanieczyszczenia i zabezpiecza górną część cylindrów. Dodatkowo doskonale czyści i zachowuje na dłużej w czystości PCV oraz zawór EGR. Czyści również i konserwuje cały system paliwowy pozostając bezpiecznym dla wysokociśnieniowych systemów common rail.

Dodatek do diesla oferowany przez TEC-2000 daje więc znacznie więcej korzyści niż jedynie eliminację czarnego dymu wody z układu paliwowego. Właśnie, dlatego zdobywa coraz większą popularność wśród posiadaczy diesla, którzy często borykają się z takimi problemami.

Źródło: Tec 2000 / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: