Ile kosztuje jazda sportowym samochodem? Ceny za wynajem aut premium

Samochody premium są niemałym wydatkiem. Jednak przejażdżka Audi R8 czy Porsche 911 wcale nie musi być związana ze sporymi kosztami. Doskonały wybór to wypożyczalnie samochodów sportowych – skorzystanie z ich usług to sposób, by spełnić swoje marzenia!

Wynajem sportowego auta jest znacznie tańszy niż kupienie go na własność. Podczas gdy za auta pokroju Mercedes AMG czy Chevrolet Camaro trzeba płacić po kilkaset tysięcy złotych, wypożyczenie ich jest już znacznie bardziej przystępne cenowo.

Także w Polsce wynajem samochodów sportowych cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzisiaj bez problemów można wypożyczyć jedne z najszybszych aut na świecie i pojeździć nimi zarówno po ulicach, jak również po torach. Na jaki wydatek trzeba się wtedy przygotować?

Ile kosztuje wypożyczenie sportowego auta?

Wypożyczenie sportowego auta nie jest wbrew pozorom takie drogie. Chociaż takie samochody luksusowe kosztują niemało, to można wynająć je w ułamku ich oryginalnej ceny. Właśnie dlatego wypożyczalnie specjalizujące się w takich usługach cieszą się dzisiaj dużym powodzeniem ze strony klientów.

Dla wielu osób wybierających wynajem auta premium jest to jedyna tego rodzaju okazja, aby można było przetestować jego możliwości. Ten dreszczyk emocji, buzująca adrenalina, które towarzyszą przejażdżkom, są jedyne w swoim rodzaju.

Ceny wynajmu najczęściej odnoszą się do doby, ale w niektórych wypożyczalniach cena bazuje na liczbie godzin wynajmu samochodu. Warto więc sprawdzić dokładne cenniki w różnych wypożyczalniach, aby wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę pod kątem kosztów.

Wynajem samochodów sportowych – cennik wypożyczalni Warkot:

 • Mercedes AMG – od 990 złotych za dobę
 • Chevrolet Camaro – od 990 złotych za dobę
 • Dodge Challenger – od 1490 złotych za dobę
 • Porsche 911 – od 2600 złotych za dobę
 • Audi R8 – od 3000 złotych za dobę

W przypadku wynajmu na dłuższy okres, na przykład na 2-3 dni czy na cały tydzień, koszty dobowe maleją. Przykładowo, tygodniowy wynajem Audi R8 to koszt około 11500 złotych.

Kto najczęściej wypożycza auta premium?

Samochody premium przyciągają wzrok od razu. To prestiżowe modele, które gwarantują niezapomniane doznania każdemu, kto miał okazję z nich skorzystać. Dopracowane w najdrobniejszych detalach, wyposażone w najlepsze silniki, zapewniające maksymalny komfort jazdy – to jedyne w swoim rodzaju przeżycie.

Wynajem samochodów premium jest bardzo popularny zarówno wśród osób prywatnych, jak również klientów biznesowych. To usługa dedykowana dla każdego, kto chciałby chociaż raz w życiu poprowadzić taką bestię. Również jest ona bardzo popularna na różnego rodzaju wydarzenia zarówno okolicznościowe, jak i biznesowe.

Samochód sportowy może być kapitalnym wyborem na:

 • -wieczór kawalerski i panieński
 • -ślub
 • -akcję promocyjną
 • -event firmowy
 • -kręcenie filmu, serialu
 • -reklamę

Nie ma zatem żadnego problemu, aby wypożyczyć auto sportowe na takie wydarzenia. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie także wtedy, gdy celem jest po prostu spełnienie snu o jeździe takimi pojazdami. Można wtedy urządzić niezapomniany weekend, podczas którego odwiedzi się parę ciekawych miejsc takim autem premium.

Oczywiście, wypożyczenie samochodu sportowego może być też kapitalnym pomysłem na prezent dla miłośnika motoryzacji. Na pewno będzie niezapomnianym doznaniem.

Wobec tego wypożyczalnia samochodów sportowych to doskonała propozycja dla osób, które chcą spełnić swoje marzenia o przejażdżce najszybszymi autami w kraju i na świecie. Przystępne koszty wynajmu powodują, że teraz swoje marzenie można spełnić jeszcze łatwiej. Wystarczy tylko wykonać rezerwację na wybrany model i przygotować się na niesamowite emocje!

Źródło: Warkot / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: