#Fast podcast – posłuchajcie o F1

Jesteście fanami Formuły 1 i brakuje wam skondensowanej dawki informacji w ciekawej formie? Na przykład podcastu, który puścicie sobie w aucie? Poznajcie #Fast podcast, który wypełni tę lukę.

To już czwarty odcinek tego podcastu, aczkolwiek dopiero teraz z chłopakami ustaliliśmy, że Motopodprad.pl może taki program wspierać. W końcu brakuje nam treści o F1, a tak je lubicie. Nawet jak Robert Kubica się od niego trochę oddala.

W najnowszym odcinku wyjaśniamy na czym będą polegać sprinterskie wyścigi kwalifikacyjne i nowy, testowy format weekendu wyścigowego. Przenosimy się do Ameryki północnej i przedstawiamy między innymi szczegóły Grand Prix Miami 2022. Następnie komentujemy przedłużenie kontraktu na organizację GP Japonii przez tor Suzuka, a także wracamy do wypadku pomiędzy Georgem Russellem oraz Valtterim Botasem. Na sam koniec zapowiadamy kolejne w kalendarzu Grand Prix Portugalii.

I co przyjmie się? Cotygodniowa dawka informacji związanych z Formułą 1 w formie videopodcastu #FastPodcast, na który zapraszają Michał “Dolin” Doliński i Grzesiek Inglot! Niebawem kolejny odcinek

Źródło: Fast Podcast

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: