Bentley Bentayga od Startech

Niemiecki tuner jako pierwszy zaprezentował pełny pakiet akcesoriów do Bentleya Bentayga.

 

To oczywiste, że Bentayga będzie ulubieńcem wszystkich tunerów, bo delikatnie mówiąc w jej wyglądzie jest co poprawiać. Klienci Bentleya dysponują także odpowiednio grubymi portfelami, żeby tuning nie był problemem, a przecież nie każdemu musi podobać się elegancki styl Bentleya.

Startech uwinął się tak szybko zapewne dlatego, że nie nie zmieniono nic w silniku W12. Nadal ma 600 KM, ale produkuje dwutlenek węgla bardziej śpiewnie, przez zmodyfikowany układ wydechowy. Oprócz tego niemiecki tuner zaproponował pełen pakiet stylistyczny – zderzaki, lotki, progi i wybujały tylny dyfuzor. Pośrodku zderzaka tylnego znalazło się miejsce na światełko LED w stylu F1, które pasuje tu jak świni siodło. Koła mają 23 cale, a całe nadwozie siedzi niżej o 25 mm niż najniższy pułap fabrycznego zawieszenia.

bentley bentayga by startech 1

 

Klient może także zmodyfikować sobie wnętrze pod własny gust, choć w Bentleyu paleta możliwości już w fabryce jest olbrzymia. Krótka piłka, jak Wam się podoba?

 

Bartłomiej Puchała

fot. Startech

Dyskusja

komentarzy

Bartek Puchała

Nie jest fanem szybkiej jazdy. Dużo większą przyjemność sprawia mu płynność prowadzenia. Dziennikarstwo motoryzacyjne to dla niego zabawa i hobby, choć marzy o przejściu na zawodowstwo. Miłośnik youngtimerów i sleeperów oraz kultowego już Top Gear - posiadacz wszystkich wydanych numerów polskiej wersji magazynu. Na co dzień upala prawie trzydziestoletnie W124.