Audi w leasingu dla firm – poznaj dostępne modele

Audi to marka, którą polscy kierowcy upodobali sobie w sposób szczególny. Jak wynika z badań IBMR Samar, w 2020 roku jako jedna z nielicznych zanotowała wzrost sprzedaży – aż o 13,25% względem roku wcześniejszego*. Co przyciąga klientów właśnie do tego typu samochodów? Czy auta z segmentu premium sprawdzają się w przypadku prowadzenia działalności? Przekonaj się, czy Audi to samochód właśnie dla Ciebie.

Audi – wszechstronność w klasie premium

Audi stanowi dziś jeden z symboli motoryzacji naszych zachodnich sąsiadów. Obok BMW i Mercedesa należy do tzw. wielkiej trójki niemieckich samochodów z segmentu premium. W pierwszym kwartale 2021 roku marka znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się aut w Europie*.

Wysoka sprzedaż wynika przede wszystkim z renomy, jaką audi  wyrobiło sobie wśród nabywców na przestrzeni lat. To samochody, które cechuje niezawodność i trwałość. I choć tyczy się to ogółu niemieckich marek, to auta klasy premium dodatkowo podnoszą ten standard – ku uciesze zadowolonych klientów.

Do tego dochodzi także prestiżowy aspekt posiadania samochodu Audi. Marka od lat z powodzeniem podnosi standard oferowanych pojazdów, zapewniając użytkownikom komfort podróżowania. Do tego dochodzą również nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym doświadczenie za kierownicą staje się niepowtarzalne.

Firmowe audi – jak sfinansować taki zakup?  

Za renomą i wysokim standardem marki Audi stoi także wysoka cena. Podczas poszukiwań auta firmowego warto jednak skorzystać z alternatywnych rozwiązań umożliwiających sfinansowanie takiego zakupu. Do tych najpopularniejszych należą leasing i najem długoterminowy. Na czym polegają?  

Leasing stanowi formę dzierżawy – to rodzaj umowy zawartej między przedsiębiorcą a leasingodawcą. Wskutek porozumienia auto przechodzi na użytek firmowy w zamian za dokonywanie regularnych opłat leasingowych. Okres leasingowy wynosi zazwyczaj od 24 do 48 miesięcy. Po jego upływie przedsiębiorca może wykupić auto za kwotę pozostałą do spłaty lub wymienić je na nowy model. Na podobnej zasadzie działa najem – z tą różnicą, że najemca spłaca utratę wartości samochodu.

Atrakcyjną ofertę leasingu i najmu znajdziesz w mAuto.pl – w ramach umowy możesz nabyć zarówno nowe, jak i poleasingowe samochody marki Audi. Wśród dostępnych modeli są m.in. Audi Q5, A6 oraz A4. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że decydując się na samochód, nie musisz inwestować wkładu własnego. Opłata wstępna może wynosić nawet 0% wartości auta.

Ponadto w ramach obsługi samochodów w mAuto zyskujesz również dostęp do usług specjalistycznego serwisu DEKRA oraz kompleksową ochronę ubezpieczeniową. To wszystko w ramach wygodnej miesięcznej opłaty.   

Źródło: mauto.pl / art. sponsorowany

Bibiliografia:

* https://moto.rp.pl/tu-i-teraz/55756-sprzedaz-marek-premium-w-2020-roku-audi-i-lexus-na-plusie

* https://www.best-selling-cars.com/europe/2021-q1-europe-best-selling-car-brands/

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: