Lexus RC F Carbon Edition – Japonia czy Ameryka?

Lexus RC F to oczywiście auto produkcji japońskiej. Patrząc na niego od razu oczami wyobraźni widzę jego sylwetkę przemieszczającą się nocnymi ulicami Tokyo.

Z drugiej strony siedząc i jeżdżąc nim czuję się trochę po amerykańsku. Nie będę tego tutaj wyjaśniał. Na to przyjdzie pora w pełnym teście, który na Moto Pod Prąd wyląduje już niedługo. W tym momencie zapraszam Was do obejrzenia filmu prezentującego sylwetkę Lexusa RC F.

Film powstał dzięki uprzejmości Kondziu Pro Studio. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że uda się coś jeszcze razem zdziałać. :) A czytelników zachęcam do prześledzenia twórczości Konrada.

Arek Jurczewski

Dyskusja

komentarzy

Arek Jurczewski

W samochodzie spędza znaczną część swojego życia. Lubi przejażdżki bez większego celu, byle jechać. Ma fioła na punkcie jednego z rodzimych zespołów muzycznych, dlatego przemierzanie kraju wzdłuż i wszerz siedząc za kierownicą nie jest mu obce. Na co dzień jeździ Saabem, który jest niewiele młodszy od niego. W wolnych chwilach lubi samemu pogrzebać przy samochodzie, z różnym skutkiem. Najnowszy cel motoryzacyjny? Zakup auta, doprowadzenie do znośnego stanu, poznanie na wylot i wyruszenie na następną edycję Złombola. Zawodowo związany z informatyką.