Elektryczne Lamborghini już jest – szkoda, że to hulajnoga

Chcesz mieć w swoim garażu Lamborghini? Wystarczy 2399 złotych i dwukołowa hulajnoga elektryczna Lamborghini AL1 może być Twoja. To pierwszy taki model włoskiej marki!

Producenci coraz częściej oferują swoim klientem elektroniczne gadżety. Jednym z nich jest hulajnoga. Widzieliśmy już takie w Fiacie, Seacie i wielu innych markach. Teraz przyszła kolej na Lamborghini.

Lamborghini al1 2 1024x478

Model AL1 wyróżnia się tym, że posiada baterię o pojemności 8 Ah i silnik o mocy 350 W. To niezbyt wiele, ale zasięg tej zabawki to nawet 30 kilometrów. Niestety prędkość tego produktu odbiega od osiągów włoskich aut. To tylko max 25 km/h.

Hulajnoga do pełna ładuje się w 4 godziny. Oprócz całej maszynerii napędowej ma wydajne oświetlenie oraz przedni amortyzator. Co ciekawe, również kilka trybów jazdy.

Są chętni?

Konrad Stopa
fot. Lamborghini

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: