10 powodów, aby nie kupować Renault

Macie Renault? Mieliście Renault? Znacie kogoś, kto zna kogoś, kto ma Renault? Sprawdźcie te 10 powodów. Może po nich skusicie się na to francuskie cacko?

 

Słyszeliście kiedykolwiek żarty na temat marki Renault? Nie? Cóż, zatem pora zapoznać się z kilkoma, które, miejmy nadzieję, rozbawią każdego.

1. Renault jest francuskie. Oznacza to, że jeśli jesteś Amerykaninem, Niemcem czy Polakiem, samochód ten nie będzie cię rozumieć. „Left”, „Links”, „Lewo”? Zapomnij o tym. Francuzi nie znają języków obcych!

 

punkt 1 10 powodów, aby nie kupować Renault

 

2. Twoje Renault się zepsuło? C’est la vie!

 

punkt 2 10 powodów, aby nie kupować Renault

 

3.Co byś powiedział, gdyby twój przyjaciel o imieniu Re, chciałby kupić francuskie auto? Re, NO!

 

punkt 3 10 powodów, aby nie kupować Renault

 

4. Renault to nie BMW. To nawet nie Golf II. Nikt nie zwróci uwagi na to, że przejeżdżasz właśnie przez miasto. Renault jest za ciche.

 

punkt 4 10 powodów, aby nie kupować Renault

 

5. Wiecie, że Kadjar oznacza „zwinnego quada”? Co za głupia nazwa! „206”, „307” albo „407” – to są dopiero oryginalne nazwy!

 

punkt 5 10 powodów, aby nie kupować Renault

 

6. Renault jest ekologiczne. Jasne… Powiedz mi jeszcze, że jest na prąd! Dobry żart!

 

punkt 6 10 powodów, aby nie kupować Renault

 

7. Czy możliwe jest, żeby auto z kraju, gdzie prawie wszyscy jedzą ślimaki było szybkie? Nie, jest to niemożliwe.

 

punkt 7 10 powodów, aby nie kupować Renault

 

8. Widzieliście kiedyś Renault Kadjar? To naprawdę duże auto za rozsądną cenę. Fajnie, tylko na Ziemi jest coraz mniej miejsca i mi za to kiedyś zapłacimy dużo więcej!

 

gdhdrh 10 powodów, aby nie kupować Renault

 

9. Popularna opinia głosi, że Francuzi to fatalni kierowcy. Czy to możliwe, żeby kraj fatalnych kierowców produkował dobre auta? Sébastien Loeb, Sébastien Ogier… Czy oni naprawdę są tacy dobrzy?

 

punkt 9 10 powodów, aby nie kupować Renault

 

10. Ostatnia rzecz. Kto tak naprawdę chciałby jeździć Renault? Robert Kubica, Fernando Alonso… Kim oni są?!

 

punkt 10 10 powodów, aby nie kupować Renault

 

Czy ktoś dał się złamać na ironię zawartą w tym tekście? Ktoś ma dobre poczucie humoru i kąśliwy język? Miejmy nadzieję, że chociaż kogoś rozśmieszył ten artykuł albo, co gorsza, zaciekawił. Nie mniej warto poszukać rewelacji o marce Renault, ponieważ posiada ona nietuzinkową historię, wspaniałe modele oraz wizję na przyszłość.

Szczegółów szukajcie na stronie Renault, gdzie znaleźć można bieżące działania marki oraz te, które zaliczyć można już do historii. Nie mniej, właśnie tam każdy ciekawski moto-maniak znajdzie coś interesującego, co pochłonie go do głębi lub zmusi do dalszego szukania.
 

Źródło: Renault / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: