Auto za 5 milionów dolarów? Ferrari Sergio na sprzedaż

Zazwyczaj na odsprzedaży samochodów się traci. Są jednak przypadki, w których można sporo zarobić. Jeden z nich widzicie na zdjęciach.

 

A ile zarobi aktualny właściciel? Jeśli Holender znajdzie kupca za cenę 4,3 miliona euro, to zarobi jakieś 60-70 procent. Dość dobra inwestycja zwrotna po 3 latach, prawda? Ekonomiści daliby się pociąć za takie wyniki.

Wiem, że 3 miliony dolarów za zakup nowego Ferrari Sergio w 2015 roku to również spora kwota, ale kto bogatemu zabroni? A ten przejechał tym samochodem jedynie 118 kilometrów.

 

222 Auto za 5 milionów dolarów? Ferrari Sergio na sprzedaż

 

Szczerze dość mało, jak na to, że pod maską do dyspozycji samochód miał 605 KM z 4,8-litrowego V8. Do setki jedyne 3 sekundy! Podoba Wam się takie pszczołowate malowanie specjalnego modelu, którego bazą było 458?

 

Konrad Stopa

fot. James Edition

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: