Wideorejestrator w aplikacjach mobilnych – innowacja na rynku

Nagrywanie filmu z ulicy oraz monitorowanie aktualnej sytuacji na drogach – te wszystkie opcje dostępne są w aplikacjach mobilnych przeznaczonych dla kierowców. Jest to możliwe, dzięki wgraniu do oprogramowania wideorejestratora, który działa jak pełnowymiarowe urządzenie. To znacznie wygodniejsze, ale również tańsze rozwiązanie.

 

Przydatne funkcje aplikacji mobilnych

Trudno na ulicach polskich miast spotkać osobę, która nie korzystałaby ze smartfona. Obecnie telefony zastępują nam wiele urządzeń, takich jak: komputery czy nawet nawigacje samochodowe. Jest to możliwe przede wszystkim, dzięki różnym aplikacjom mobilnym, które instaluje się bezpośrednio na smartfonach. To właśnie one umożliwiają śledzenie aktualnych zniżek w wybranych sklepach, zamawianie jedzenia z dostawą do domu czy monitorowanie drogi w trakcie prowadzenia samochodu.

Według statystyk to właśnie aplikacje nawigacyjne, ale także antyradarowe cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników smartfonów. Wynika to z tego, że chcemy i lubimy czuć się bezpiecznie w trakcie jazdy. Właśnie dlatego innowacją na rynku jest wideorejestrator, który teraz dostępny jest także w aplikacji, dostępnej dla różnych systemów komórkowych.

Do tej pory jedynym rozwiązaniem były wideorejestratory, które można było kupić jako osobne urządzenia i zamontować je w aucie. Możliwość wideorejestracji za pomocą telefonu komórkowego jest wygodna, ale też znacznie tańsza.

 

Wideorejestrator – dlaczego warto mieć go w samochodzie?

Nagrywanie filmów w trakcie prowadzenia pojazdu jest coraz częściej stosowane przez kierowców. Ma to przede wszystkim na celu zwiększenie bezpieczeństwa podczas jazdy, ale również zapewnienie monitorowania niebezpiecznych zachowań na drodze. Do tej pory wideorejestratory były dostępne jedynie jako osobne urządzenie. Dzięki zastosowaniu tej funkcji w aplikacjach mobilnych, wszyscy kierowcy mogą go mieć zawsze pod ręką.

Wideorejestrator jest bardzo praktycznym urządzeniem, ponieważ film nagrany przy jego pomocy może służyć, jako dowód w sprawie, podczas rozprawy sądowej. Co więcej, dzięki wideorejestratorom możliwe jest szybsze uzyskanie odszkodowania od ubezpieczyciela, a także zabezpieczenie przed próbami wyłudzenia pieniędzy.

Z opcji widerejestratorów korzystają także motocykliści czy zawodowi kierowcy, ponieważ mogą w ten sposób dokładnie odtworzyć przejechane trasy.

Opcja wideorejestratora dostępna w aplikacji mobilnej jest wygodnym oraz nowoczesnym udogodnieniem, które może być przydatne w każdym samochodzie w wielu sytuacjach na drodze.

 

 

Źródło: rysiekwidzimisie.pl  / Art. sponsorowany

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: