Zyskaj do 700 złotych za paliwo

Rachunki za paliwo są z pewnością dla wielu kierowców niemałym zmartwieniem, zwłaszcza gdy spalanie auta nie należy do niskich i nie ma się zamontowanej instalacji LPG. Dlatego warto zainteresować się promocją Getin Banku, dzięki której można trochę zaoszczędzić.

 

Co prawda litr benzyny bezołowiowej 95 i diesla kosztuje obecnie relatywnie mało – poniżej 4 złotych, jednak nie zmienia to faktu iż tankowanie jest ogólnie po prostu drogie. Zwłaszcza jeśli uświadomimy sobie, że na większość kosztów które płacimy na stacjach składają się podatki.

 

Promocja na koncie osobistym Getin

W tym nieco ponurym obrazie jest jednak dobra informacja – paliwo może być 5% tańsze przez rok (około dwadzieścia groszy na jednym litrze). Jak to możliwe?

Z ciekawą promocją wyszedł do klientów Getin Bank we współpracy z Orlenem. Wspólnie zorganizowali akcję “tanie tankowanie”, która polega na tym iż 5% wydatków na stacjach Orlen dokonanych kartą debetową wydaną przez Getin przy okazji konta “Getin UP” wraca na konto. W ten sposób można przy okazji zmiany banku (lub założeniu drugiego konta) zyskać do 600 złotych przez 1 rok (limit miesięczny zwrotu: 50 złotych – tyle maksymalnie może wrócić na Twoje konto bankowe). Wydatki dotyczą wszystkich zakupów na stacjach Orlen (paliwo, akcesoria samochodowe, a nawet hot-dogi) – wystarczy że są opłacone bezgotówkowo kartą.

Z tej promocji można korzystać przez 12 miesięcy od założenia konta Getin Up/przystąpienia do akcji.

Oprócz zwrotu maksymalnie 600 złotych rocznie można otrzymać również nagrodę dodatkową w postaci jednorazowego kodu uprawniającego Uczestnika Programu VITAY do uzyskania 23 100 punktów, które można wymienić na rabat na paliwo o wartości 100 złotych. Ten bonus jest przyznawany osobom które zamkną konto osobiste w dotychczasowym banku i przeniosą saldo dodatnie na nowo otwarte konto osobiste “Getin UP”. Szczegóły tej promocji oraz warunków konta można zobaczyć na stronie http://kontomania.pl/getin-konto-osobiste.

Spełniając wszystkie warunki promocji można zatem łącznie uzyskać nawet 700 złotych. Promocja obecnie się już powoli kończy – przystąpić do akcji można jeszcze tylko do 29 lutego 2016 roku. Osoby, które często dokonują płatności kartą, z pewnością zainteresuje odrębny program rabatowy funkcjonujący na koncie Getin UP – to okazja na zniżki u wybranych partnerów banku.

Informacja dostarczona przez serwis http://kontomania.pl

Art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: