Zrobili z Hondy Civic Type R pickupa

Świat motoryzacyjny pełen jest dziwnych projektów, których większość jest jedynie efektem godzin pracy przy komputerze. Co innego, gdy takie twory są prawdziwe i jeżdżą po drodze. Poznajcie Civic Type R Project P!

 

Aż ciężko w to uwierzyć, ale są ludzie, którzy na to wpadli. I tak w brytyjskiej fabryce w Swindon pewien zespół postanowił przerobić Hondę na pickupa i wystartować w SMMT Test Days.

 

222 Zrobili z Hondy Civic Type R pickupa

 

To co widzicie na zdjęciach to dwudrzwiowy, dwumiejscowy pickup z paką, na którą wpakujecie małe co nie co. Co ważniejsze tył auta wygląda prawie seryjnie. Mamy oryginalny bodykit z pięknym wydechem i światła jak z hatchbacka.

A jak to wszystko jeździć? Niedużo gorzej niż hot hatch, ponieważ ma te same podzespoły – silnik, napęd, skrzynia. Dzięki temu do setki rozpędza się w mniej niż 6 sekund i pędzi 265 km/h. Ostro, co nie?

 

honda civic type r pick up 2 Zrobili z Hondy Civic Type R pickupa

 

Konrad Stopa

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: