Zrobili z Bentleya czołg

W Rosji jest jak jest, ale czasami żałuję, że tam nie mieszkam. Patrząc na projekt Bentley Ultratank możecie poczuć podobnie.

Nie będę ukrywał, że znam rosyjski, ale nie trzeba być filologiem by zrozumieć, że pewna grupka entuzjastów postanowiła zrobić z Bentleya Continentala luksusowy czołg.

2019 05 13 16 09 27 Bentley Ultratank. Первый выезд. YouTube 1024x499

No dobra nazywanie tego pojazdu czołgiem, to może lekka przesada, ponieważ nie sprosta on ostrzałowi wroga, ale przejedzie niejedno bezdroże. Gąsienice zamiast tradycyjnego ogumienia poradzą sobie nawet w niewielkiej wodzie. Z resztą zobaczcie sami.

Jak podoba się Wam taki pomysł na przeróbkę Bentleya? W Polsce pewnie auto w standardowej odmianie zawiozłoby niejednego do ślubu.

Konrad Stopa
fot. Youtube

2019 05 13 16 09 40 Bentley Ultratank. Первый выезд. YouTube 1024x500


Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: