Znamy laureata plebiscytu MotoAs Interii 2020

Poznaliśmy laureata piątej edycji plebiscytu motoryzacyjnego portalu Interia. MotoAsem w roku 2020 zostało Volvo XC90 drugiej generacji.

W związku z dwudziestoleciem tego polskiego portalu piąta edycja plebiscytu była szczególna. Nie dość, że pojawiła się tylko jedna kategoria: “Auto XX-lecia”, to głosujący mogli wygrać naprawdę spore pieniądze.

Fani motoryzacji mieli do wyboru jeden z dwudziestu modeli wytypowanych przez redakcję Interia Motoryzacja, które w ostatnich dwudziestu latach miały istotny wpływ na rozwój motoryzacji.

wdg logo autobaza

Darmowe Sprawdzenie VIN

Sprawdź wypadkową przeszłość pojazdu

Volvo XC90 B5 9 1024x678

Poznajmy pierwszą piątkę:

  1. Volvo XC90 II
  2. Skoda Octavia
  3. Ford Mustang
  4. Bugatti Veyron
  5. Nissan Qashqai

Jak widać plebiscyt, w którym głosują użytkownicy może zaskoczyć lecz marce Volvo serdecznie gratulujemy, ponieważ XC90 to naprawdę majstersztyk i niezły SUV, który robi wrażenie na ulicy.

Na mnie również zrobił.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: