Zaprezentowali nowe BMW 4 Coupe na ulicach stolicy

Internet daje ogrom możliwości, którą wykorzystać chcą również marki samochodowe. Na ciekawy pomysł wpadło BMW. Widzieliśmy już reklamy Warszawy jako M Town – teraz stolica stała się miejscem premiery nowego modelu – BMW 4 Coupe.

Koronawirus i pandemia spowodowały, że standardowe prezentacje modelowe nie są zbyt proste w realizacji. Skoro wszystko przenosi się do Internetu tak też postanowiło BMW. Przygotowali oni ciekawy film promujący nowy model, którą nocą przemierza Warszawę.

O aucie na filmie opowiada Dyrektor Generalny – Christian Haririan. Najważniejsze to fakt, że auto jest już w sprzedaży, a trzydrzwiowe nadwozie skrywa w swoich bebechach nawet 340 KM i oczywiście omawiane szerokim echem nerki.

Jak Wam się podoba?

Konrad Stopa
fot. BMW

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: