Zalety kupna nowego auta w salonie Opla

Ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie w dzisiejszym świecie bez posiadania auta. Co prawda dużo ludzi jest się w stanie bez niego obyć, ale są to głównie osoby mieszkające w dużych miastach, które mają pod domem wszystkie niezbędne punkty usługowe oraz komunikację miejską. Reszta musi mieć do dyspozycji jakieś auto.

Polacy najczęściej decydują się na auta używane, ale sprawdzenie oferty dilera marki Opel, zanim kupi się samochód z drugiej ręki, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Aktualna sytuacja na rynku nowych aut sprawia, że koncerny motoryzacyjne muszą bardzo dynamicznie walczyć o klienta, a to sprawia, że konsumenci są w uprzywilejowanej pozycji.

Największe zalety zakupu auta marki Opel w Krakowie prosto z salonu

Zakup auta używanego może nieść za sobą wiele problematycznych sytuacji, z którymi borykają się osoby decydujące się na zakup auta bezpośrednio od dilera. Pierwszą kwestią, która należy poruszyć, jest oczywiście cena, gdyż to najczęściej ogranicza klientów, zwłaszcza podczas tak znacznych inwestycji, jak zakup nowego auta. Kupując samochód używany, można uzyskać cenę nawet o kilkadziesiąt procent niższą, jeśli auto ma co najmniej pięć lat. Jedna ta kalkulacja nie jest do końca poprawna, gdyż nowe auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego, gdyż większość części jest na gwarancji, nawet przez kilka lat a te, które mogą się popsuć, raczej nie będą do wymiany wcześniej, niż po 2-4 latach od zakupu auta.

To sprawia, że różnica w cenie zakupu auta z drugiej ręki, które nie będzie idealnie utrzymane, a o takie bardzo trudno – wcale nie musi okazać się dużo tańsze. Różnica oczywiście nadal będzie, ale inne zalety mogą ją zniwelować jeszcze bardziej. Należą do nich na przykład atrakcyjne zniżki na ubezpieczenie oraz serwisowanie auta w oficjalnych serwisach dilera. Nie ulega wątpliwości, że od prawidłowej eksploatacji auta zależy jego żywotność, a nikt tego nie zrobi tak dobrze, jak wykwalifikowani pracownicy Autoryzowanej Stacji Obsługi. Salony Opel w Krakowie oferują kompleksową obsługę po sprzedażową, co sprawia, że klient może spokojnie zgłosić się do salonu w ramach gwarancji i w razie usterek z winy producenta wszystko zostanie naprawione na jego koszt.

Inne zalety auta prosto z salonu

 Poza kwestiami pragmatycznymi warto też wspomnieć i tym, co dla części klientów jest bardzo istotne, choć inni nie zwracają na to większej uwagi. Kupując auto używane, nie da się uniknąć tego, że będzie ono nosiło jakieś znamiona użytkowania, zarówno w kwestii zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Karoseria, szyby, tapicerka oraz elementy wnętrza – to wszystko będzie już nieco zużyte. Dla wielu fakt, że auto pachnie jeszcze fabryką, jest bardzo ważny, a tego nie da się dostać, kupując nawet idealnie zachowany model.

Zakup nowego auta ma jeszcze kilka dodatkowych zalet, o których się nie mówi:

  • – 100% pewność, że auto jest bezwypadkowe
  • – Pełny pakiet ubezpieczeń
  • – Możliwość fabrycznego skonfigurowania detali samochodu
  • – Brak problemów podczas przeglądów technicznych

Jak widać, udanie się do salonu marki Opel Kraków może być korzystne dla klienta. Ewentualnym problemem z finansowaniem zakupu też nie należy się martwić.

Finansowanie auta w salonie Opel Kraków

Wszystkie autoryzowane salony dysponują szeroką ofertą zewnętrznego finansowania auta. Klient do wyboru ma leasing konsumencki albo klasyczny kredyt. Doradcy finansowi w salonie będą w stanie dobrać klientowi optymalną wersję finansowania, która niekiedy zaczyna się nawet od 0% wkładu własnego.Załączniki tekstu

Źródło: Opel Kraków / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: