Zakup auta używanego na firmę – korzystna inwestycja

Rozbudowa firmowej floty pojazdów to inwestycja, która znacznie obciąża budżet przedsiębiorcy. Aby uniknąć dużego jednorazowego wydatku, warto skorzystać z propozycji dealera, oferującego sprawdzone, używane auta. To przede wszystkim oszczędność w wymiarze finansowym, ale także możliwość zakupu samochodu w formie leasingu, co dla każdego przedsiębiorcy jest istotnym argumentem w kwestii optymalizacji podatkowej firmy.

Jak wybrać auto używane do firmy?

Pierwszym krokiem jest wybór dealera, oferującego pojazdy sprawdzone, których jakość potwierdzona jest zarówno certyfikatem, jak i gwarancją. Grupa Cygan, czyli Toyota Marki, używane samochody sprzedaje po ich kompleksowym sprawdzeniu. Jak to się odbywa? Gwarancją najwyższej jakości jest program Toyota Plus, w ramach którego każdy pojazd poddawany jest szczegółowym badaniom technicznym, weryfikującym stan podwozia, silnika, kluczowych układów czy lakieru.

Pozytywne przejście wszystkich etapów diagnostycznych potwierdzone jest certyfikatem jakości, a także dwunastomiesięczną gwarancją. Dzięki temu klient, poszukujący sprawdzonego samochodu firmowego, ma pewność, że kupuje pojazd sprawny, z udokumentowaną historią oraz przebiegiem. Nad przeprowadzeniem badań w zgodzie z rygorystycznymi standardami Toyoty czuwają diagności, dysponujący profesjonalnym sprzętem, umożliwiającym dokładne zbadanie każdego pojazdu.

Finansowanie zakupu samochodu

Warto pamiętać, że kupno samochodu używanego w Toyota Cygan to również szeroki wybór atrakcyjnych form finansowania. Auto można kupić za gotówkę, w kredycie lub w leasingu, co jest chyba najdogodniejszą i najkorzystniejszą propozycją dla klientów biznesowych. Za tym rozwiązaniem przemawia choćby możliwość odliczenia podatku dochodowego oraz VAT, czyli popularna optymalizacja podatkowa przedsiębiorstwa. Co więcej – leasing dostępny jest w kilku opcjach, które różnicuje między innymi wysokość wpłaty własnej czy okres obowiązywania umowy.

Decydując się na tę formę finansowania, przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie pracowników Grupy Cygan. Wniosek leasingowy wypełnia się bowiem na miejscu, dołączając do niego jedynie dokumenty firmowe oraz dokumenty finansowe. Decyzję leasingodawcy klient poznaje maksymalnie w ciągu godziny. Po pozytywnej weryfikacji wniosku i podpisaniu umowy można odebrać wybrany samochód. To wyjątkowo sprawna procedura, która oszczędza czas przedsiębiorcy.

Jakie auto wybrać?

W tym zakresie decyzja zależy wyłącznie do klienta, a przede wszystkim od indywidualnych jego potrzeb. W ofercie dealera można znaleźć zarówno auta osobowe, terenowe, jak i mini vany. Samochody dostępne są w wersjach benzynowych, elektrycznych, hybrydowych, a także z silnikami wysokoprężnymi, popularnie określanymi jako diesel. W wyborze konkretnego modelu pomocą służą pracownicy Grupy Cygan, którzy doradzą, na jaki samochód najlepiej się zdecydować.

Firmowy samochód jest dziś standardem w każdym niemal biznesie. Jeśli szukacie pojazdu, który sprawdzi się w prowadzonej działalności, warto skorzystać z oferty Grupy Cygan, autoryzowanego dealera Toyoty. Ogromna różnorodność w zakresie wyboru samochodu używanego, a przede wszystkim certyfikat jakości, gwarancja oraz atrakcyjne formy finansowania to rozwiązania, które spełnią oczekiwania każdego przedsiębiorcy – niezależnie od branży, w jakiej działa czy wielkości biznesu, jaki prowadzi.

Źródło: uzywanegrupacygan.pl / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy