Zakopał swojego Evoque w kontenerze i schował w nim milion koron

Nietypowa akcja u naszych sąsiadów. Pewien youtuber z Czech stracił prawo jazdy, więc niepotrzebny mu jego Range Rover Evoque. Postanowił wsadzić go do kontenera, dorzucić milion koron i zakopać. Każdy ma szansę go znaleźć i wygrać!

Jest wiele sposobów zyskiwania popularności na Youtube. Jedną z nich są akcje jak ta opisana poniżej. Kazma Kazmitch to jeden z najpopularniejszych twórców w Czechach. Stąd taki gest to nic wielkiego, a tylko kolejna akcja marketingowa by zdobyć rozgłos.

Nie wiem czy znacie czeski, ale więcej o akcji w tym filmie.

Auto zakopane jest gdzieś w Czechach w kontenerze, więc nic mu się nie stanie, ale znalazca dodatkowo w bagażniku znajdzie milion koron – około 168 tysięcy złotych.

Oczywiście swoje szanse można zwiększyć wysyłając odpowiedniego smsa (płatnego). Wtedy Kazma przyśle wam wskazówki. Mamy czas do 10 października 2020.

Ciekawe czy ktoś zdoła odkryć gdzie auto jest zakopane.

Konrad Stopa
Źródło: Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: