Zakłady na NASCAR: porady i podpowiedzi

Kiedy twoi ulubieni zawodnicy NASCAR wjeżdżają na tor, prawdopodobnie jesteś przykuty do telewizora, aby zobaczyć, kto skończy jako pierwszy. Dreszcz pokonywania zakrętów, hałas silnika i wspaniałe ostatnie okrążenie jest tym, co czyni ten sport tak atrakcyjnym. Oglądanie ich w domu lub uczestniczenie w nich osobiście jest dobrą metodą na chwalenie się swoją pasją, ale co jeśli podniesiesz poprzeczkę? Stań się kierowcą własnego losu, obstawiając zakłady na NASCAR.

Kursy NASCAR różnią się od innych kursów sportowych: nie obejmują spreadów, linii pieniężnych i nie ma zakładów na “więcej/mniej” do wyboru. I chociaż skupiasz się na typowaniu kierowców, którzy wygrają, to zakłady na NASCAR to coś więcej niż zwykłe zakłady na wygraną. A żeby zakłady na NASCAR przynosiły tylko radość bez żadnych rozczarowań, lepiej jest korzystać z agregatorów stron kasyn online, takich jak casinoonline. Usługa ta pomaga wybierać tylko sprawdzone gry, zapewniając niezawodność i dobrą zabawę zarazem.

Podstawy zakładów sportowych na NASCAR

Kursy zakładów NASCAR opierają się na tym, kto i jak wygra dany wyścig. Kierowcy z większymi szansami na wygraną mają niższe numery, a przegrani – wyższe. Powiedzmy, że kierowca 1 ma +400 szans na wygranie wyścigu, a kierowca 2 ma +5000 szans na wygraną. Kierowca 1 ma o wiele większe szanse na wygranie wyścigu, więc otrzymasz mniej, jeśli na niego postawisz.

Różne rodzaje zakładów

Zakłady podstawowe to najłatwiejszy zakład, jaki można postawić w NASCAR – to zakład na wygraną. W tym momencie wybierasz kierowcę, którego chcesz zobaczyć jako zwycięzcę. Używając powyższego przykładu, jeśli wybierzesz kierowcę nr 1 i postawisz 100 $, otrzymasz z powrotem 500$, czyli zysk wyniesie 400$. Jak widać, jest potencjał, aby zarobić dużo pieniędzy, jeśli przegrywający zawodnik wygrywa, z 43 zawodników w wyścigu.

Jeśli nie jesteś pewien, kto wygra wyścig, ale podejrzewasz, że zawodnik może zająć przynajmniej miejsce na podium, możesz spróbować postawić na taki właśnie rezultat. Wszystko, czego ten zawodnik potrzebuje, to ukończenie wyścigu w pierwszej trójce, abyś wygrał. Zwycięstwo nie jest najważniejszym celem, wystarczy zajęcie pierwszego, drugiego lub trzeciego miejsca. Szanse na wygraną są większe, choć wygrane są mniejsze.

Kiedy już opanujesz proste zakłady na NASCAR, możesz zrobić coś bardziej skomplikowanego i postawić zakład na przykład na match-up. W tym zakładzie NASCAR bukmacher dobierze dwóch kierowców, a Ty musisz wybrać spośród nich zwycięzcę. W rezultacie jeden kierowca musi pokonać drugiego i to wszystko.

Ponieważ bukmacher kontroluje stawki, możesz zobaczyć różne pary, w tym kierowców ze środka grupy lub kierowców, którzy są spodziewani na szczycie lub na dole wyścigu. Kolejną rzeczą, o którą możesz się założyć jest to, kto będzie miał najlepszy czas okrążenia. Wówczas liczony jest kierowca, który zanotował jedno najszybsze okrążenie podczas wyścigu, a nie okrążenie kwalifikacyjne.

Prop Bets

Jednym z rodzajów zakładów NASCAR, są zakłady na różne elementy wyścigu. Po prostu wyznaczasz zwycięzcę różnych wydarzeń podczas wyścigu. Zazwyczaj jest to coś tak prostego jak to, który producent samochodów wygra lub coś bardziej złożonego jak wybór kierowcy, który pokona najwięcej okrążeń.

Zakłady z umiejętnościami wymagają od Ciebie wiedzy na temat NASCAR (jak wybór kierowcy, który poprowadzi najwięcej okrążeń), podczas gdy zakłady bez umiejętności są bardziej niewinne i oparte na przypadku (jak liczba flag ostrzegawczych w wyścigu). Zakłady prop mogą nie być oferowane na każdym wyścigu, ale te największe na pewno je zawierają.

Wskazówki dotyczące zakładów na NASCAR

Zanim zaczniesz grać w zakłady na wyścigi NASCAR, zapoznaj się z harmonogramem serii NASCAR. Jedną z fajnych rzeczy w tym sezonie jest to, że wielkie wyścigi odbywają się w weekendy, więc masz cały tydzień na dogłębne analizy. Spójrz na przyszłe kursy głównych wyścigów w obecnym sezonie by zbadać kiedy warto zagrać

Faworytami na tablicy bukmacherskiej są ci, od których naturalnie oczekuje się solidnych wyników. Każdy wyścig z harmonogramu jest indywidualnym wydarzeniem i należy do niego podejść odpowiednio przygotowanym. Wyścigi rozgrywane są na różnej długości i na różnych torach. Będą kierowcy, którzy dobrze sobie radzą na niektórych torach, a na innych słabną i odwrotnie. Potrzebujesz czasu, aby zrozumieć, którzy kierowcy najlepiej sprawdzą się w danych okolicznościach. Trochę analiz w tej dziedzinie może pomóc w szybkim opracowaniu krótkiej listy celów na nadchodzący wyścig.

Wnioski

Gry na NASCAR są bardzo ciekawe i ekscytujące, a także dają możliwość zarabiania pieniędzy. Bez względu na to, czy jesteś fanem tego sportu, czy nie, powinieneś spróbować. Jeśli raz spróbujesz, możesz być mile zaskoczony. NASCAR zapewnia ogromny wybór wydarzeń.

Spróbuj, a wszystko znajdzie się na swoim miejscu!

Dyskusja

komentarzy