Wypożycz samochód w Szczecinie

Odwiedzając Szczecin – na kilka lub kilkanaście dni, warto poznać wszystkie jego atrakcje. Dla każdego przybysza stanie to znacznie łatwiejsze, jeśli do dyspozycji będzie posiadał samochód.

 

Jeżeli do Szczecina przyjechali Państwo pociągiem, autobusem, samolotem lub innym środkiem transportu, w dalszym ciągu możecie się cieszyć niezależnością, płynącą z posiadania samochodu. To wszystko stanie się łatwe do realizacji, dzięki firmie Kazauto.pl, mającej swoją siedzibę w Szczecinie, przy ulicy Gdańskiej 16B.

RENT A CAR SZCZECIN

Popularność wypożyczalni samochodów rośnie z roku na rok. Coraz lepsza i nowocześniejsza flota pojazdów, zachęca do korzystania z tego rodzaju usług. Kazauto.pl to wypożyczalnia samochodów z wszystkich segmentów. Od małych i ekonomicznych aut miejskich, aż po obszerne i komfortowe samochody segmentu E oraz SUV. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy planują rodzinny wyjazd do Szczecina, połączony ze zwiedzaniem miasta i jego okolic. Wypożyczalnia samochodów Kazauto oferuje wynajem krótkoterminowy i średnioterminowy, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Atrakcyjne ceny wynajmu, bardzo duży wybór samochodów nie starszych niż 3 lata, a także wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy, dla osób których pojazd ucierpiał w kolizji lub wypadku. Wszytko to zostaje okraszone atrakcyjnymi warunkami, dogodną formą płatności i możliwością skorzystania z dodatkowych udogodnień, jak wynajem samochodu z fotelikiem dziecięcym, nawigacją GPS. Aby swoim klientom zapewnić bezstresową jazdę, każdy pojazd dysponuje pełnym ubezpieczeniem OC + AC + NNW + Asisstance. Dzięki temu, poruszanie się po drogach Szczecina, jak i całej Polski, staje się jeszcze większą przyjemnością.

Jeżeli potrzebują Państwo wypożyczyć samochód na dłużej niż 30 dni, firma Kazauto przygotowało ciekawą ofertę na wynajem średnioterminowy. Ta forma wypożyczenia samochodu charakteryzuje się znacznie niższą ceną wynajmu za jedną dobę i możliwością ustalenia indywidualnych warunków płatności. W tym miejscu warto wspomnieć, że wypożyczalnia samochodów akceptuje płatności kartami Visa, Mastercard i Maestro, jako jedna z niewielu wypożyczalni w Szczecinie.

KOMPLEKSOWA POMOC DROGOWA

Niezależnie od tego, czy eksplorują Państwo Szczecin własnym samochodem lub pojazdem z wypożyczalni, ryzyko kolizji lub awarii jest takie samo. Dobrze wówczas wiedzieć, do kogo zgłosić się po pomoc. Tutaj ponownie pojawia się firma Kazauto.pl, która oprócz tego że prowadzi wypożyczalnie, jest również profesjonalną pomocą drogową. Na wyposażeniu firmy znajduje się niejedna laweta, przystosowana do holowania samochodów osobowych i dostawczych. W bardzo szerokiej gamie usług, pomoc drogowa Kazauto.pl ze Szczecina oferuje: autoholowanie, szybkie naprawy na drodze i pomoc asisstance. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników, gwarantują szybkie i rzetelne wykonanie każdego zlecenia.

Korzystający z usług pomocy drogowej Kazauto.pl, mogą liczyć na natychmiastowe dostarczenie samochodu zastępczego, dzięki któremu będą mogli kontynuować dalszą jazdę. Ma to wielkie znaczenie, jeśli Szczecin był początkiem podróży w głąb Polski lub na północ kontynentu. Duży wybór samochodów, korzystne ceny na wynajem aut krótko i średnioterminowy oraz młody wiek samochodów, gwarantują pełne zadowolenie z wypożyczenia auta. Możliwość wypożyczenia samochodu z OC sprawcy, z pewnością będzie dużym udogodnieniem dla wszystkich, dla których liczy się szybki czas dopełnienia formalności i samochód odpowiedniej klasy, dostępny od ręki. Laweta Kazauto.pl, może taki pojazd dostarczyć w dowolne miejsce na terenie Szczecina lub okolic, umożliwiając natychmiastowe kontynuowanie podróży.

DOŚWIADCZENIE

Wszystko co wyżej napisano, nie byłoby możliwe gdyby nie prawie 20 letnie doświadczenie firmy Kazauto.pl Początki swojej działalności firma datuje na 1989 rok. Od tego czasu, nieustannie zajmuje się świadczeniem usług pomocy drogowej i prowadzeniem wypożyczalni samochodów. Zadowolenie klientów oraz rosnące zainteresowanie jej działalnością sprawia, że firma nieustannie się rozwija, modernizuje sprzęt, a jej oferta staje się coraz bardziej konkurencyjna pod względem cenowym i wyboru pojazdów.

 

logo kazauto 1 1024x367 Wypożycz samochód w Szczecinie

 

Źródło: Kazauto.pl / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: