Wypadek, awaria lub kolizja? Pomoc drogowa bezpiecznie przetransportuje Twój pojazd!

Nawet najlepszy kierowca może być ofiarą wypadku lub kolizji drogowej. Niekiedy los wyciąga asa z rękawa i sprawia, że auto odmawia posłuszeństwa na środku drogi. Wówczas nie pozostaje nic innego, jak wezwać pomoc drogową. Czasami gdy dochodzi do kolizji i auto wyląduje w rowie, niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy, która dysponuje flotą pojazdów HDS. To rozwiązanie pozwala na bezpieczne wyciągnięcie każdego pojazdu i profesjonalny jego transport do miejsca docelowego. Zwykle w okresie zimowym pomoc drogowa jest szczególnie często wzywana do różnego rodzaju kolizji i wypadków drogowych.

Kiedy warto skorzystać z pomocy drogowej?

W sytuacji, kiedy nasze auto odmawia posłuszeństwa, możemy skorzystać z pomocy znajomego, który odholuje pojazd do pobliskiego warsztatu. Są jednak sytuacje, w których niezbędna jest profesjonalna pomoc drogowa z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu do transportu. Najczęściej są to stłuczki lub wypadki drogowe, w których auto wypadło z trasy lub ugrzęzło w rowie. Wówczas wyciągnięcie pojazdu samemu jest niemożliwe. Ratunkiem w takiej sytuacji jest pomoc drogowa MotoFirma, która dysponuje flotą profesjonalnych samochodów z hydraulicznym dźwigiem.

Samochody HDS pozwalają usunąć niesprawny pojazd z drogi czy też wyciągnąć go z głębokiego rowu bez większego wysiłku. Dzięki nim bezpieczne staje się udrożnienie drogi oraz przetransportowanie pojazdu w docelowe miejsce. W takich sytuacjach tylko profesjonalna firma może pomóc. Niestety takie usługi zwykle nie należą do tanich. Warto jednak pamiętać, że koszty transportu można ściągnąć z OC sprawcy wypadku.

Profesjonalna pomoc drogowa załatwi za Ciebie wszystkie formalności!

Warto zaznaczyć, że korzystając z usług profesjonalnej pomocy drogowej, możesz liczyć na załatwienie wszelkich formalności związanych ze zwrotem kosztów transportu. Niektóre firmy świadczące tego typu usługi oferują również załatwienie wszelkich formalności w tej sprawie. Wystarczy jedno upoważnienie, aby zdjąć z siebie ten ciężar!

W takich sytuacjach gdy staliśmy się ofiarą wypadku drogowego czy kolizji, na głowie mamy mnóstwo zmartwień. Warto więc postawić na profesjonalną pomoc drogową, która nie tylko zadba o bezpieczne i szybkie przetransportowanie uszkodzonego pojazdu, ale przejmie także na siebie formalności związane ze zwrotem kosztów z OC sprawcy. Co więcej, niektóre firmy oferujące pomoc drogową z Białegostoku, świadczą także inne usługi, związane chociażby z poprawkami blacharsko-lakierniczymi. W ten sposób możesz skorzystać z usług jednej firmy, załatwiając kompleksowo sprawę z transportem, jak i naprawą swojego auta.

Profesjonalna pomoc drogowa to niezastąpiona pomoc w trudnych i nagłych sytuacjach. Warto mieć numer do doświadczonej firmy, która zawsze będzie w gotowości. Pomoc drogowa to usługa, która powinna być czynna całodobowo, co gwarantuje Ci stałe poczucie bezpieczeństwa i gwarancję, że nie pozostaniesz z problemem sam!

Źródło: Motofirma.eu

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: