[Wyniki] Opisz najdziwniejszą sytuację na drodze

Nasz konkurs się już zakończył, więc czas najwyższy przedstawić szczęśliwca, który będzie mógł bacznie obserwować drogi i zostać nowym królem Youtube. Wybór jak zawsze nie był łatwy!

 

Dla przypomnienia nagrodą była kamera samochodowa firmy Prestigio – Roadrunner 550.

Wielofunkcyjny RoadRunner 550 to nowy samochodowy rejestrator trasy, który zapewnia nagrania w jakości Full HD. To nowoczesny i stylowy element wnętrza samochodu – zaprojektowany tak, by twoje podróże były bezpieczne i przyjemne.

Prestigio RoadRunner 550 to absolutnie nowy rejestrator trasy Full HD w stylowej i bardzo przenośnej formie. Urządzenie wyposażono w technologię wykrywania ruchu, czujnik kolizji oraz system elektronicznej stabilizacji obrazu, aby doskonale uchwycić twoją trasę na drodze.

 

Kilkadziesiąt ciekawych opowieści i tylko jedna ta najciekawsza to zawsze nie lada problem dla redakcji, ale daliśmy radę. Na szczęście tym razem było z czego wybierać, bo wszystkie zgłoszenia były kompletne – czytacie regulamin – jesteśmy dumni!

 

Aby nie przedłużać najciekawszą historię opowiedział kierowca autobusu – Pan Aleksander Grzywacz z Warszawy. Nie wiem czy ma Pan czas jeszcze jeździć prywatnie samochodem, ale nagroda na pewno się przyda! A najciekawsze filmy proszę śmiało podsyłać do nas. W najbliższym tygodniu otrzyma Pan paczkę!

 

Wszystkim biorącym udział gratulujemy i nie martwcie się – za tydzień kolejny konkurs i więcej nagród!

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: