Wyciekły zdjęcia nowego Porsche 911 Turbo S

Wszystko wskazuje na to, że salon samochodowy w Genewie jednak się odbędzie i nie odwołają targów jak tych technologicznych w Barcelonie. Mimo to w sieci pojawiają się kolejne przecieki. Tym razem widzimy Porsche 911 Turbo S bez żadnego kamuflażu.

Jak to z serią 911 bywa zmiany są kosmetyczne. Parę wlotów powietrza i duży spoiler z tyłu to najbardziej charakterystyczne modyfikacje karoserii.

Pod maską pojawi się 3,8-litrowy silnik o mocy 650 KM. Dzięki napędowi 4×4 moc ta będzie w pełni wykorzystywany i Porsche 911 Turbo S ma pokonać granicę 3 s w sprincie do setki.

911 turbo 2 1024x479 Wyciekły zdjęcia nowego Porsche 911 Turbo S

By kierowca mógł odczuwać pełnię przyjemności z prowadzenia nie będzie musiał przejmować się zmianą biegów. Turbo S będzie wykorzystywać automat PDK.

Nie znamy jeszcze cen i dokładnych detali, ale w czerwonym lakierze nowe 911 Turbo S wygląda bardzo fajnie. Zwłaszcza z tym czarnym kontrastowym dachem. Oczywiście niemiecki producent zaoferuje klientom również wersję tego auta w nadwoziu cabrio.

Konrad Stopa
Fot. Cochespias

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: