Wpadka Volkswagena – ogłoszono akcję naprawczą kilku modeli

Jak do tej pory niemiecka marka Volkswagen uchodziła za wzór niezawodności. Volkswagen Golf stawiany był jako wzór w klasie kompakt, zaś Passat uchodził za króla klasy średniej. Niestety informacje które przekazał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów potwierdzają, że nawet najlepszym zdarzają się wpadki.

Jak wynika z przekazanych danych w modelach Arteon, Golf, Passat oraz T-Roc prowadnica zagłówka tylnego może nie być zamontowana prawidłowo. Akcją naprawczą objętych zostało 1577 samochodów wyprodukowanych między majem, a sierpniem 2018 roku.

DB2020AU00759 medium
Volkswagen Arteon R-Line

Przedstawiciele marki Volkswagen poinformuje klientów o zaistniałej sytuacji i konieczności wykonania stosownych czynności naprawczych.

Tekst: Paweł Oblizajek
Zdjęcia: Volkswagen

Dyskusja

komentarzy

Paweł Oblizajek

Uwielbia podróże, szczególnie te samochodem. Chciałby na stałe zamieszczać w słonecznej Toskanii i lepiej poznać kulturę życia we Włoszech. Motoryzacją pasjonuje się od najmłodszych lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy motoryzacje włoską. Wolne chwile spędza na spacerach z rodziną a w sobotnie wieczory śledzi zmagania angielskiej piłki nożnej. Potrafi też zarwać noc by zobaczyć walki bokserskie na światowym poziomie.