Wodoodporny smartfon i świetny aparat fotograficzny w jednym – Sony Xperia M4 Aqua LTE

Znajdujący się w ofercie T-Mobile smartfon Xperia M4 Aqua to urządzenie, które cechuje nie tylko świetna specyfikacja techniczna, ale również szereg dodatkowych zalet – jak wspomniana w tytule wodoodporność. A ponieważ powstał w firmie znanej z doskonałych aparatów fotograficznych, nie można się dziwić, że duży nacisk położony został właśnie na ten aspekt używania telefonu.

 

Smartfon, którym zrobisz perfekcyjne fotografie

 

Wbudowany w Sony Xperia M4 Aqua LTE aparat tylny ma matrycę 13 Mpix i oferuje aż 52 ustawienia, przeznaczone do robienia zdjęć w różnych warunkach oświetleniowych i terenowych. Nie trzeba być ekspertem, aby zastosować odpowiednie. Można zdać się na automatyczne rozpoznanie warunków przez smartfon, co sprawi, że samoczynnie zostaną dopasowane jak najlepsze ustawienia bez potrzeby ingerencji ze strony użytkownika. Dodatkowe zalety to czterokrotny zoom cyfrowy oraz mocna lampa błyskowa.

Nie zapomniano także o osobach lubiących robić selfie, jednak rozwiązano to inaczej, niż w smartfonach innych marek. Aparat przedni posiada szerokokątny obiektyw z matrycą 5 Mpix, co pozwala objąć dużo tła za osobą wykonującą zdjęcie. Dzięki temu zostanie uwieczniona nie tylko twarz, ale wszyscy znajomi i teren za nimi! Ponieważ smartfon jest wodoodporny, nadaje się idealnie do robienia zdjęć podczas wakacyjnych wypadów na plażę, na basen czy nad jezioro itp.

A co oprócz aparatu?

 

Oczywiście, doskonałe aparaty to nie wszystko, co ma do zaoferowania Sony Xperia M4 Aqua LTE. Jak sugeruje „LTE” w nazwie, ten działający pod systemem Android smartfon używa najszybszego obecnie standardu dostępu do Internetu. Dzięki temu możliwy jest błyskawiczny transfer danych – może sięgać nawet 150 Mb/s! Telefon ma wyświetlacz o przekątnej ekranu 5”, pokazujący obraz w rozdzielczości 720p (1280 x 720 pikseli). Wydajność gwarantuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615 8939, który ma do dyspozycji 2 GB RAM. Na dane przeznaczono w tym modelu 8 GB miejsca, co już jest sporą ilością,  jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby za pomocą karty microSD zwiększyć to do imponującej pojemności 128 GB!

Ładowanie? Nie musisz o tym myśleć!

Kolejną niespotykaną u konkurencji rzeczą jest długi czas pracy na baterii o pojemności 2400 mAh. Pozwala ona na dwa dni intensywnego używania smartfona bez konieczności ładowania. W połączeniu z możliwościami aparatów, jest to wręcz idealny model na wyprawy za miasto i wakacyjne wyjazdy.

Inwestując w smartfon Sony Xperia M4 Aqua LTE nie będzie się żałować ani jednego wydanego na ten model grosza. Aparat nie zawiedzie w żadnej sytuacji, pozwalając uwiecznić w wysokiej, perfekcyjnej jakości wszystkie ciekawe chwile i wydarzenia.

Źródło: T-mobile / art. partnera

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: