Wjechał w tunel pełen wody

Jeremy Clarkson powtarza, że moc receptą na wszystko. Patrząc na tego kierowcę Audi A7, chyba faktycznie chciał przefrunąć przez zalany tunel. Nie udało się!

Nie wiem jak ten kierowca mógł nie zauważyć tak dużej wody lub braku innych samochodów, ale podjął zdecydowanie złą decyzję. Audi A7 po prostu popłynęło…

Elsüllyedt egy autó az aluljáróban!

A lezárást és a vizet nem vette figyelembe az autós. Elsüllyedt a jármű egy pillanat alatt. Operatőrünk, Bárány István mindezt rögzítette.

Opublikowany przez Kecskeméti tv Środa, 17 czerwca 2020

Oczywiście kierowcy nic się nie stało, ale samochód raczej zostanie spisany na straty. Jak widać zalane auta nie tylko z USA.

Sytuacja miała miejsce na Węgrzech, ale jak pokazują ostatnie sytuacje i w Polsce nie brakuje takich sytuacji. Nawet w większych miastach – jak Zgierze. Trzeba jednak powiedzieć, że tej powyżej można było łatwo uniknąć. Szkoda auta, bo właściciele sam sobie winny.

A podobno potrafią pływać…fot. R. Bogdański

Opublikowany przez Motopodprad.pl Czwartek, 18 czerwca 2020

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: