Wizualizacja Hondy Civic Type-R

Na razie to jedynie pierwsze wzmianki na temat tego szybkiego hot hatcha z Japonii, ale już raczej pewne jest to, że prędzej czy później zobaczymy oficjalną odsłonę Hondy Type-R. Poniższe wizualizacje pokazują nam jak auto może wyglądać.

Nie są to oryginalne zdjęcia Hondy lecz jedynie próby odgadnięcia zagadki przez niezależnych grafików. Producent natomiast podał już do wiadomości kilka pikantnych szczegółów. 280 KM w nowym, jeszcze lżejszym nadwoziu czyni z auta demona szybkości, a także groźną konkurencję dla europejskich odpowiedników np. Megane RS.

Tak jak już kiedyś pisaliśmy Civic Type-R ma pobić czas okrążenia Nuerburgring dla samochodów przednionapędowych. Niewiadomo czy są to tylko słowa rzucone na wiatr, czy prawda, ponieważ auto można już było obejrzeć na zdjęciach szpiegowskich z tego toru.

Konrad Stopa

Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl/honda/

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: