Wizja nowego Land Rovera Discovery

Salon samochodowy w Nowym Jorku przyniesie również koncept Land Rovera Discovery, który pokaże kierunek rozwoju brytyjskiej marki. Wszyscy z niecierpliwością czekają na nową generację tego modelu, ponieważ obecna mocno się już zestarzała.

Nowy Discovery nadal będzie łączył styl i szyk, ale także niezłe właściwości terenowe. Na pewno nie będzie jedynie pospolitym SUVem jak większość współczesnych aut. W aucie będzie można pomieścić nawet 7 osób.

S3q6uQL Wizja nowego Land Rovera Discovery

Wizja przyszłości pojawi się również we wnętrzu samochodu i zastosowanej w nim technologii. Przykładowo będą to kamery przekazujące obraz przed samochodem (efekt przezroczystej maski) lub pod nim.

Oczywiście przedstawiony na zdjęciach model to tylko koncept, aczkolwiek widać w nim ducha nowoczesności oraz nawiązanie do niedawno odświeżonych pozostałych samochodów z gamy. Ciekawe tylko ile z wizji koncepcyjnej zostanie przeniesione do rzeczywistości?

tptOmPq Wizja nowego Land Rovera Discovery

Konrad Stopa

fot: Land Rover

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: