Wielki powrót? Acura Integra

Acura postanowiła wskrzesić model Integra. Wszyscy spodziewali się małego coupe, a na rynek wjedzie czterodrzwiowy sedan, który w mojej opinii wygląda nieźle.

Im dłużej na niego patrzę to widzę Opla, ale to tylko po przymrużeniu oczu. Na pierwszy rzut z przodu widać Civica, a przecież to właśnie z Hondą spokrewniona jest Acura. Egzemplarz ze zdjęć, to prototyp na 2023 rok, który zapewne nigdy nie trafi do Europy, aczkolwiek aukcje Copart i sprowadzenie rozbitków z USA staje się coraz bardziej popularniejsze, więc kto wie!

%name

Mnie najbardziej podoba się tył samochodu i gdybym miał wybierać, wolałbym taką Integrę niż Civica. Pod maską samochodu to co znamy w popularnej Hondzie – 1,5 turbo ze 190 KM jako bazowa jednostka. Do wyboru automat lub manual.

I po sporcie – Integry Type-R nie będzie!

A wnętrza na razie też Acura nie pokazała!

Konrad Stopa
fot. Acura

%name

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: