[Wideo] Tak radzimy się nie oświadczać!

Oświadczać się trzeba umieć, a nie tak… 

 

Internet widział już oświadczyny na mandat, na stłuczkę, na motocyklach, w akompaniamencie supersamochodów i z wieloma innymi motoryzacyjnymi pomysłami. Grunt, żeby to nagrać i wrzucić do sieci. No dobra ważne jest też, żeby partnerka powiedziała “tak”!

Na poniższym filmie, młody 24-latek postanowił wyznać swą miłość na środku jednej z bardziej ruchliwych autostrad w Houston. Mimo, że ten ważny i niepowtarzalny moment nie trwał długo, to przy okazji zakorkował prawie 5 pasów jezdni. Sądząc po klaksonach, chyba nie wszystkim się to spodobało.

 

 

Chyba, że tak kierowcy gratulowali nowej parze? Wydaję mi się jednak, że taka forma romantyzmu jest niezbyt szczególna. Nie zdziwiłbym się gdyby się nie zgodziła…

 

Konrad Stopa

Fot: Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: