[Wideo] Pod maską auta znalazł wielkiego pytona!

Życie w Afryce nie należy do najłatwiejszych. Na prowincji z dala od miast trzeba pamiętać o zaopatrzeniu, ale także zagrożeniu, choćby ze strony zwierząt!

 

I można to sobie jakoś logicznie wyobrazić, że irytujące będą różne insekty, może czasem pojawią się pająki albo gdzieś w oddali nawet groźne koty. Jak jednak wytłumaczyć to co widzimy na filmie?

 

 

Otóż kilka dni temu, pewien farmer z Zimbabwe podchodząc do swojego pickupa doznał szoku. Wyobraźcie sobie, że pod maską jego auta wygrzewał się nie kot, jak to u nas bywa, tylko kilkumetrowy pyton. Co ciekawe wąż tak dobre zadomowił się na silniku, że zbytnio nie chciał spod maski wychodzić. Mimo to odważny kierowca postanowił rozprawić się z gadem i sam wyjął go z auta.

Ford może mieć teraz nową maskotkę, chociaż nie wiem czy lubi węże.

 

Konrad Stopa

Fot: Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: