[Wideo] Pendolino potrąciło rowerzystę

Tytuł może świadczyć o tym, że szczątki nieszczęśnika pociąg rozrzucił na przestrzeni kilometra, ale? 

 

Do zdarzenia na poniższym filmie doszło w jednej z miejscowości w województwie opolskim. Z niewiadomych przyczyn 26-latek na rowerze postanowił nie dostosować się do zamkniętej “rampy” i mimo wszystko przejechać przez kolejowy przejazd. Niestety skończyło się dla niego tragicznie, ponieważ na swojej drodze spotkał Pendolino.

 

 

Ciężko powiedzieć, dlaczego chłopak nie zauważył pędzącego (maksymalnie w Polsce nawet 200 km/h, lecz w tym przypadku sporo mniej) pociągu. Na szczęście jego wybryk skończył się dla niego obrażeniami głowy. Tak licha kontuzja spowodowana była faktem, że rowerzysta wjechał w bok pociągu, a nie wpadł pod jego koła.

Dlatego też w tej sytuacji było więcej szczęścia niż rozumu. Warto wspomnieć, że uszkodzeń doznał również sam pociąg. Dokładnie wygląda to tak:

 

12208479 1076699299049700 2944994719359443880 n [Wideo] Pendolino potrąciło rowerzystę

Wypadek odbił się również na pasażerach pociągu, którzy zmuszeni byli przedłużyć swoją podróż o kilka godzin

 

 

Konrad Stopa

fot: Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: