[Wideo] Kierowcy BMW ciężko pracują na opinię o nich samych

Opinia o kierowcach BMW jest powszechnie znana, nie będę więc jej przytaczał. Czy zasłużona?

 

Pierwszy filmik i cóż – kierowca prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających.

 

Zajechał, a potem… postanowił zemścić się za mrugnięcie światłami.

 

Nie tylko kierowcy BMW tak robią, ale poza zagrożeniem, to po prostu zwykłe drogowe chamstwo.

 

W zasadzie ciężko to skomentować nie używając w stronę kierowcy i uradowanych pasażerów inwektyw. Zdarzenie miało miejsce w warszawskim Wilanowie, a ja mam szczerą nadzieję, że ktoś przekazał już filmik policji… Swoją drogą nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem idei palenia gumy.

 

Sam mam dwa BMW, i tak jestem wielbicielem marki. Znam też kilka normalnych osób jeżdżących tymi samochodami, ale niestety ciągle jesteśmy w mniejszości…

agier

 

 

Dyskusja

komentarzy

Adam Gieras

Adam Gieras

Cześć! Jestem pomysłodawcą portalu MotoPodPrąd i od samego początku pełnię zaszczytną funkcję redaktora naczelnego. Urodziłem się w 1984 roku w Warszawie, z wykształcenia jestem politologiem i prawie dziennikarzem (jak prezydent Kwaśniewski, chociaż studiów nie skończyłem...), a od kilku lat zawodowo poruszam się w świecie afiliacji. Myślę, że mogę nazywać się pasjonatem motoryzacji od dziecka – już w wieku 2-3 lat pytałem o każdy samochód spotkany na ulicy: „co to?”, a dorośli musieli udzielać odpowiedzi. W wieku 10 lat pamiętałem dane techniczne i ceny wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku – prenumerata gazety „Auto Bazar” była dla mnie ważniejsza niż nowy rower czy deskorolka. Prawo jazdy zacząłem robić na 3 miesiące przed ukończeniem 17 lat i odkąd odebrałem upragniony dokument nie rozstaję się z czterema kółkami. Dzięki motopodprad.pl udało mi się spełnić nie jedno marzenie – za co dziękuję także Wam, Czytelnikom. Prowadziłem kilkaset samochodów, więc myślę, że wreszcie poza teoretyzowaniem, mogę coś o motoryzacji powiedzieć i być może będę miał rację. Z testowania czerpię przyjemność, ale nie mierzę samochodów linijką, nie sprawdzam każdego plastiku pod względem faktury, nie interesuje mnie jaki rodzaj koła zapasowego lub zestawu do pompowania znajduje się pod podłogą. Od tego są inni. Uwielbiam auta z przełomu lat 80- i 90-tych. W moim garażu stoją obecnie Skoda Scala Style 1.0 TSI DSG z 2020, Audi A3 1.8T 183 KM 315 Nm (chip) + LPG z 2002, a od niedawna spełnienie marzeń Mercedes W124 E-24 (K-Jet, 220 KM) z 1991 oraz zupełnie przypadkowy zakup Citroen Xantia 1.6 88 KM z 1997 roku, na którego nie mam jeszcze pomysłu.