[Wideo] Jestem super kierowcą! Na pewno?

Wiara w swoje umiejętności zawiodła już niejednego kierowcę. Często na nagraniach możemy zobaczyć i głupotę i przecenienie swoich możliwości. Niestety często kończy się to tragicznie.

 

 

Przykład tezy ze wstępu widać na poniższych filmach. Pierwszy z nich to próba driftu Mercedesem na pustym rondzie, która kończy się widowiskowo, ale negatywnie. Na szczęście ucierpiał w niej tylko samochód kierowcy i barierki. To i tak dobry bilans…

 

 

Gorszy finał, a wręcz tragiczny widzimy na drugim filmie. Kierowca przecenił swoje możliwości, a także auta i warunków pogodowych. Wyprzedzając na zakręcie podczas deszczu nie opanował auta i trafił pod koła rozpędzonego TIRa. Wideo to może być przestrogą dla wszystkich niezdecydowanych podczas wyprzedzania – lepiej odpuścić!

 

 

Niestety czasem nieświadomie, w wyniku głupoty lub nieudanego manewru traci niewinny kierowca i pasażerowie innego samochodu. Kolejne nagranie pochodzi z drogi krajowej 61 w pomiędzy Łomżą, a Grajewem. Kierowca cysterny łamiąc zakaz wyprzedzania ciężarówek czołowo wjeżdża w Fiata Panda, której kierowca ginie na miejscu.

 

 

Po obejrzeniu tych filmów człowiek od razu nabiera pokory! Pamiętajcie, że samochód to czasem śmiertelna zabawka.

 

Konrad Stopa

Fot: Dailymotion

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: