[Wideo] Ford S-Max Vignale 2.0 TDCi 180 KM – luksusowy dzieciowóz

Ford mocno się postarał o względy klientów z zasobnym portfelem. Pytanie tylko, czy wykończone z takim pietyzmem auto rodzinne ma sens? 

Brudne buciki dzieci na fotelach, zarysowania od przewożonych mebli, plamy po jedzeniu – to wszystko spotkamy w każdym vanie.

Czy warto zatem doposażać rodzinne auto w obszyty każdy detal skórą, wygłuszenia, maksymalnie bogate wyposażenie, żeby za kilka lat sprzedać je, podniszczone trudami życia, za cenę przeciętnego modelu bez tych dodatków?

Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. Trochę pomoże wam w tym Damian Śmigielski:

 

 

Podobało się? Niebawem opublikujemy pełny test S-maxa Vignale.

 

Dyskusja

komentarzy

Adam Gieras

Adam Gieras

Cześć! Jestem pomysłodawcą portalu MotoPodPrąd i od samego początku pełnię zaszczytną funkcję redaktora naczelnego. Urodziłem się w 1984 roku w Warszawie, z wykształcenia jestem politologiem i prawie dziennikarzem (jak prezydent Kwaśniewski, chociaż studiów nie skończyłem...), a od kilku lat zawodowo poruszam się w świecie afiliacji. Myślę, że mogę nazywać się pasjonatem motoryzacji od dziecka – już w wieku 2-3 lat pytałem o każdy samochód spotkany na ulicy: „co to?”, a dorośli musieli udzielać odpowiedzi. W wieku 10 lat pamiętałem dane techniczne i ceny wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku – prenumerata gazety „Auto Bazar” była dla mnie ważniejsza niż nowy rower czy deskorolka. Prawo jazdy zacząłem robić na 3 miesiące przed ukończeniem 17 lat i odkąd odebrałem upragniony dokument nie rozstaję się z czterema kółkami. Dzięki motopodprad.pl udało mi się spełnić nie jedno marzenie – za co dziękuję także Wam, Czytelnikom. Prowadziłem kilkaset samochodów, więc myślę, że wreszcie poza teoretyzowaniem, mogę coś o motoryzacji powiedzieć i być może będę miał rację. Z testowania czerpię przyjemność, ale nie mierzę samochodów linijką, nie sprawdzam każdego plastiku pod względem faktury, nie interesuje mnie jaki rodzaj koła zapasowego lub zestawu do pompowania znajduje się pod podłogą. Od tego są inni. Uwielbiam auta z przełomu lat 80- i 90-tych. W moim garażu stoją obecnie Skoda Octavia III 1.4 TSI 150 KM Audi A3 1.8T 150 KM, a od niedawna spełnienie marzeń - Mercedes W124 E-24 (K-Jet, 220 KM). Nigdy nie kupię chyba nowszego auta niż mam ;)