[Wideo] Ferrari F40 na farmie

Była już Gymkhana z Kenem Blockiem, Snowkhana z zabawkami Forda, więc czemu nie miałaby się pojawić Farmkhana? Wystarczy fajne auto i trochę miejsca w gospodarstwie…

 

Farmkhana to popis jazdy sportowym Ferrari F40 (o dziwo niebieskim,  a nie czerwonym) po specjalnie przygotowanym placu pełnym pachołków, słupków i innych zabudowań pospolitej farmy.

Oczywiście na filmie możemy zobaczyć precyzyjne slajdy, kręcenie bączków oraz piękne legendarne auto, które w połączeniu z dobrym kierowcą może wyczyniać cuda. Wolę takie wykorzystanie klasyków, niż ich kurzenie się w muzeum!

 

 

A słyszeliście, że kupując nowe Ferrari, możecie zamówić sobie kolor Blu Katowice, dedykowany naszemu salonowi ze Śląska? Co ciekawe nie jest to kolor niebieski, a jedynie takie wstawki na czerwonym lakierze!

 

12615234 981806551891095 1655757977696925730 o [Wideo] Ferrari F40 na farmie

 

Konrad Stopa

Fot: Youtube / Ferrari Katowice

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: