Volkswagen Tiguan X – niemiecki SAV?

Chiński urząd patentowy nie grzeszy prywatnością. Nieraz już dzięki jego tolerancji dowiadywaliśmy się o nowych modelach marek z całego świata. Tym razem padło na Volkswagena i model Tiguan X. Chyba będziemy mieć nowego sportowego SUV-a.

Przeciek kontrolowany lub nie, ale media podchwyciły temat. W końcu nowy model Volkswagena to dość istotny news. Tiguan X wzorem X6 ma uzupełnić gamę popularnej marki o “sport activity vehicle”. Zmodyfikowana tylna część nadwozia i mocno opuszczony dach może znaleźć swoich zwolenników.

Tiguan X 1 Volkswagen Tiguan X   niemiecki SAV?

Niestety jak to z przeciekami bywa, możemy jedynie strzelać i bardziej zajmować się wyglądem karoserii niż napędem lub wnętrzem. Jak sami oceniacie SUV-a coupe? Sądzę, że prędzej, czy później taka wersja pojawi się w Europie, bo “stary kontynent” uwielbia takie auta.

Konrad Stopa
fot. cochespias

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: