VLOG: BMW X1 xDrive25e plug-in

Test BMW X1 w wersji hybrydowej postanowiliśmy wykonać także w formie krótkiego Vloga. Tak na luźno.

Jako fanpage czy medium motoryzacyjne (kwestię nazewnictwa zostawiam na boku) staramy się rozwijać w kierunku innych kanałów niż tylko testy i zdjęcia. Od czasu do czasu okoliczności są na tyle sprzyjające, że uda się nagrać jakieś krótkie wideo. Kilka ciepłych, kwietniowych dni zachęciło mnie do nagrania paru ujęć nowego BMW X1 w wersji hybrydowej. Zapraszam do oglądania!

Testy samochodów w formie tekstu mają to do siebie, że często pisane są kilka tygodni lub nawet miesięcy po oddaniu samochodu. Naturalnie nie wszystko udaje się zapamiętać, więc obraz samochodu może się delikatnie zatrzeć. Forma wideo ma tę zaletę, że przekazuję wrażenia na gorąco – w dniu w którym faktycznie tym samochodem jeżdżę. Nie mam w tamtym momencie wiedzy na temat danego modelu w małym palcu, ale moim zdaniem jest to bardziej prawdziwy przekaz. Przyjemniejszy w odbiorze nawet jeśli zrobiony nie do końca profesjonalnie.

Zapraszam do odwiedzenia naszego kanału na YouTube, gdzie co jakiś czas utrwalamy filmy z ciekawymi samochodami. Nie zawsze są to pełne testy, ale niezmiennie jesteśmy obiektywni i niezależni. Prosimy o subskrypcje, które dodają energii do tworzenia kolejnych treści. Dziękujemy!

Bartłomiej Puchała

Dyskusja

komentarzy

Bartek Puchała

Nie jest fanem szybkiej jazdy. Dużo większą przyjemność sprawia mu płynność prowadzenia. Dziennikarstwo motoryzacyjne to dla niego zabawa i hobby, choć marzy o przejściu na zawodowstwo. Miłośnik youngtimerów i sleeperów oraz kultowego już Top Gear - posiadacz wszystkich wydanych numerów polskiej wersji magazynu. Na co dzień upala prawie trzydziestoletnie W124.