Site icon Moto Pod Prąd

VIII Targi Motoryzacyjne 3TM & Drift Masters Grand Prix

Zdjęcie e1473687745328

Zdjęcie e1473687745328

W dniach 24-25 września 2016 roku, odbędzie się największe wydarzenie motoryzacyjne w historii Pomorza. VIII edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM łączy swoje siły z Drift Masters Grand Prix – najważniejszą ligą driftingową w Polsce i Europie. Zarówno targi, jak i same zawody będą miały miejsce na terenie AmberExpo.

Po dwóch latach przerwy Drift Masters Grand Prix wraca do pięknego Gdańska. Tym razem na terenie AmberExpo zmierzą się najlepsi drifterzy z Polski i Europy. Końcówka sezonu oznacza wielkie emocje w walce o tytuł najlepszego driftera w 2016 roku. O zwycięstwo podczas weekendu z pewnością powalczy gdańszczanin Piotr „Piter” Kozłowski, który będzie rywalizował w swoim złotym BMW M1 z silnikiem doładowanym kompresorem o mocy ponad 700KM. Transmisje live z zawodów przeprowadzi kanał nSport+.

„Od początku sezonu czekam na te zawody. W Gdańsku będę miał możliwość pojechania bokiem przed swoimi kibicami, sponsorami i rodziną. Sezon driftingowy zbliża się ku końcowi, kilka razy udało mi się stanąć na podium, ale przede wszystkim w końcu zakończyłem testy i ustawienia mojej ZŁOTEJ i wszystko działa jak należy. Podczas zawodów chciałbym powalczyć o jak najwyższe wyniki i zrobić BIG SHOW” – Piotr „Piter” Kozłowski.

Tegoroczne Targi 3TM będą dwukrotnie większe w porównaniu do poprzednich siedmiu edycji, które odbywały się w hali ERGO Arena. Obec­na powierzchnia ekspozycyjna to ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych w halach i ponad 4 tysiące metrów kwadratowych obejmujących tereny, gdzie odbywać się będą imprezy towarzyszące – Drift Masters Grand Prix – Runda 9 i 10, finał ogólno­polskiej akcji MOTOSERCE, , a także zloty motocyklowe oraz wiele innych atrakcji.

Bilety do nabycia na stronie ebilet.pl

Exit mobile version