Uterenowiona C5 CrossTourer

Moda na uterenowione kombi trwa w najlepsze. O Audi Allroad albo Skodzie Scout wiemy już sporo. Teraz przyszedł czas na Citroena. Przedstawi on w Genewie swoją propozycję – C5 CrossTourer.

Zmiany widoczne gołym okiem to plastikowe osłony na zderzaki chroniące przed terenem, w który lepiej nie wjeżdżać na 18-calowych kołach  (bazowy rozmiar) oraz aluminiowe emblematy i oznaczenia, które podkreślą oryginalność tej wersji Citroena C5.

Specjalne zawieszenie Hydroactiv III + przygotowane do tego modelu pozwoli podnieść nadwozie o 15 mm. Jeśli przekroczymy prędkość 70 km/h, samochód sam obniży się do standardowej wysokości by poprawić sposób prowadzenia.

citroen c4 crosstourer 06 1024x766 Uterenowiona C5 CrossTourer

Odmiana CrossTourer będzie dostępna w najbogatszych wersjach wyposażenia, co pozwoli kierowcy i pasażerom cieszyć się m. in. ze skórzanej kierownicy, aktywnego tempomatu lub zmiennego systemu kontroli trakcji.

Auto zaprezentowane zostanie w Genewie, a w specjalnej francuskiej przedsprzedaży ma kosztować 31500 Euro.

Konrad Stopa

citroen c4 crosstourer 03 1024x683 Uterenowiona C5 CrossTourer

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: