Ukryte skarby motoryzacji w Wielkiej Brytanii

Niesamowite odkrycie gdzieś w Wielkiej Brytanii. W starej szopie podróżnik znalazł kilka ciekawych aut w tragicznym stanie. Między innymi widać na filmie Porsche – i to nie jedne!

Po długiej wędrówce nieuczęszczaną drogą fan urbexu dochodzi do starego i opuszczonego gospodarstwa, gdzie widać budynki, ciągniki, maszyny rolnicze i budynki skrywające skarby widniejące na poniższym filmie.

Oprócz nic nie znaczącego Nissan Almery w środku budynku można spotkać Porsche, Jaguara, Bentleya i to sprzed kilkudziesięciu lat. Stan samochodów jest tragiczny, ale ich historia na pewno znalazłaby chętnego do renowacji.

Nie wiadomo kto jest właścicielem posesji i kolekcji, ale kto wie czy za jakiś czas auta nie trafią na aukcję – będziemy śledzić sprawę!

Źródło: Youtube

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: